Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gözdecim hoşgeldin ben nur :) ne iyi yapmışsın böyle bi karar alarak ilk adımı atmışsın inşallah hedef kilona gelirsin sağlıklıca hamile de kalırsın hayırlısıyla :)

Gözdecim hoşgeldin ben nur :) ne iyi yapmışsın böyle bi karar alarak ilk adımı atmışsın inşallah hedef kilona gelirsin sağlıklıca hamile de kalırsın hayırlısıyla :)
Çok teşekkür ederim Nurcum hoş buldum. 5. Takım Menü ve Spor Listesini buldum bu arada. Herkes inşallah hedeflediği kiloya ulaşır

Hoş geldin canım ben de bugün yazacaktım nerelerdesin diye
Ellerine sağlık canım

Hoş geldin Gözdecim sefalar getirdin ne güzel bir enerji Ben Hazal kaptan yardımcısıyım canım spor Listesini tutuyorum pazartesi çarşamba ve cumartesi zorunlu spor günleri o günler tablodaki sporları yaparsan listeye ekliyorum

Zorunlu spor günü mü var ?9.tskımın üyeleri bilir çok severim ziporu çok yani öyle severim ki her anım hareket

Zorunlu spor günü mü var ?9.tskımın üyeleri bilir çok severim ziporu çok yani öyle severim ki her anım hareket
Spor listesini tutuyorum ama İnan silah zoruyla yapıyorum sporlarımı sırf hem liste tutuyor hem spor yapmıyor demesinler diye ama evet canım üç gün zorunlu ilk sayfada bir tablo var paylaşırım birazdan oradan istediğin bir sporu seçer yaparsın

Valla bu konuda takımın en tembeliydim hele okuldan sonra gelip yemek bulaşık vb.işlerle uğraştıktan sonra hiç yapamıyordum ama bana böyle bir zorunluluk iyi olacak emeklerin için teşekkürler

Hazalcım senin enerjin benden süper grup harika Spor konusunda beni de birinin zorlaması lazımdı zaten bugün spor yapacağız anlaşılan peki ben yürüyüşü çok seviyorum 10 bin adıma tamamlamaya çalışırım bugün menü ve spor sayfasında akşam tüm gün menümü ve yapabildiğim kadar sporumu da paylaşırım. Yeşil çayları tokuşturmaya devam :))

Pazardan 10kg domates aldim sos yaptm koydum 2 kg barbunya esime ayiklattim buzluga attim. Oglanin koftesi bitmisti 1 kg kiymadan kofte yaptm buzluga attim biraz da aksama ayirdm firina aticam. Birsuru is yaptm ya oglanda yeni uyudu smdi yapabillrsem sporumu yapip bi dusa girsem benden iyisi olmiycakk

Hahha deli kızzz ya sevindim depresyon doneminin gecmesine, illa geliyorlar donem donem banada olmuyor degl yaniii. Hadi insallah erisin yaglarr
Sagol canim
hzlsel cnm yarına eksi geliyorum o yüzden söyliim 60 gr pirinç mısır patlağı diski yedim ve 2 parça ikea çoklıt
Yaa onlari yemesen daha da eksi geliceksin amaa bide öyle dusun. Enazindan saglikli seyler tercih etsen daha iyi olmazmiii
Birazdan hem tartilcam hem de vucut olculerimi karsilastircam canim. 1 ay once almistim bakalim 1 aydir sporun etkilerini gormus miyum
Hadi bakalimm ortimm
Cok iyi yapmissin cnm verip aliyorz bende oyleym hep dikkat etmeliyz ama verince saliyorz ondan oluyor ben bu defa salmiycam insallah
Sagol cnm insallah odem sularni iciyorummm
Masallah size ne guzel ya, bizde sallanmadan uyuyorz ama nasl kackez kalkiyor yatiyor oncesi kitap okuyorm nini aciyorm ama zorlaniyor dalmada bazen 2-3 saati buluyor malesef
8 eylul 2021 olculerim
Kilom:74,8 (-2,2 kg)

Bel: 82 (-4 cm)
Gogus:99
Kalca:110
Sag bacak:66 (-3cm)
Sol bacak:64,5 (-1,5 cm)
Sag kol: 35 (-3cm)
Sol kol: 34 (-2,5 cm)
Wowoww supersinnnn ya masallah
16 saat üzerine yiyorum canım o yüzden 12.30 da ediyorum kahvaltıyı tartıldım ve gönül rahatlığıyla kahvaltımı edebilirim 69,9 Hem hedefime ulaştım hem de 6ları gördüm gözler yaşlı
Supersinnn y ne guzel cok sevindm senin adinaa bende heycanla 6lari bekliyormm
Insallah toparlarsn cnm islerin halolmasina sevindim artık burdasin dimii
Hosgeldin cnm insallah diledigin kiloya gelir ve cocuk sahibi olursun bende evlendigmde kiloluydm zaten hep kiloluydm cocuk icin zayifladm bi nevi ve gercekten en guzel sebeblerden biri
Ismim pınar bi oglum var 2 yasinda, ev hanimiyim cnm memnun oldumm

Ben de çok memnun oldum nasıl içten nasıl güzel bir hoşgeldin bu ve nasıl iyi geldiniz anlatamam güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. İnşallah hep birlikte hedeflerimize ulaşıriz

Canım ortim Diyet Salata bugün kendime ananasla detoks suyu hazırladım ara öğün olarak onu içeceğim
oooh senden eksisi yok desene

ben de burcu cnm 32 yaş bekar aday adayı bile yok düşün yani geç kaldım deme döferimmm
Yaa onlari yemesen daha da eksi geliceksin amaa bide öyle dusun. Enazindan saglikli seyler tercih etsen daha iyi olmazmiii
öyle miii senin çoklıtlar pizzalar soğuk baklavalar noluyöör cicim

ben de burcu cnm 32 yaş bekar aday adayı bile yok düşün yani geç kaldım deme döferimmm

Burcu cook memnun oldum. Evlenmenin geç kalması olmaz toplumun kıstaslarını boş ver sen olsa olsa sana layık biri henüz çıkmamıştır vakti vardır

Valla bu konuda takımın en tembeliydim hele okuldan sonra gelip yemek bulaşık vb.işlerle uğraştıktan sonra hiç yapamıyordum ama bana böyle bir zorunluluk iyi olacak emeklerin için teşekkürler
Ne demek canım insan kendini mecbur hissedince yapıyor yoksa sevmediğimiz için gerçekten zor yapmak
10bin adım bana yeter Ara öğünümü yapıyorum şu an ananaslı yeşil çayla
Vayyy çalışkan hatunun hali bir başka ben hala dolaba biber atacağım Allah’ın biberi ya işlem bile görmeyecek ama nasıl zor geliyor anlatamam
Sağ ol canım senin de az kaldı ama yakında göreceksin

Tabi canıms 69 u riske atamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…