Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

hoşgeldin cnm

5. TAKIM MENÜ KONTROL TABLOSU

3-9 EYLÜL

Kızlar ertesi gün saat 14:00 a kadar paylaşalım

E Emnis

kardelelen321 eliya kızlar çok çarpı oldu valla sildim bu haftalık

Bişey olmaaz kaçamak candır

tabii yakışıklılık yetmez fit bir fücut da lazım

Hıı tmm cnm çok aç kaldın bee

Cnm fizik tedaviye gittin mi? Egzersiz verebilirler
sixpack in de vardır şimdi senin
evet canım gittim fizik tedavi boyuınca ağrı olmadı hiç
egzersiz de verdiler de ihmal ediyorum tabi
düzenli egzersiz yapmam lazım stresten uzak durmam lazım lazım da lazım nerdeeee

onla çarpı değil sanki döner bıçağı gibiğğğğ (akıl fikir yemekte tabi)
ya da kılıç
bir tehdit mi sezinliyorum

Selam kızlar grubunuz çok tatlış ben de katılmak istiyorum kaptan bana müsaade eder mi acaba Kilo vermek için motivasyon çok mühim 82 kiloyum en azından 70 kiloya dönmek istiyorum boyum 1.75 . Yarışmacı arkadaşlara başarılar diye devam etsem tamam olacak giriş komik oldu Kendimce yapıyorum ama buradaki yazıları okumak mutlu etti dedim ben de katılsam çok da süper olur çok da güzel olur bence ve buradayım.

Hoşbuldum canım ❤
İyi yapmissin canım
Aramıza hoşgeldin canım.

Selam canim. Ne detoksu yapacaksin?

yok kız nerde fındık göbek var ama o da olcak inşallah yani belki sanırım
yaa işte gördün mü egzersiz yapsan arada sıcak tutsan yağlar sürsen birşey kalmıcak ben yapayım mı
onla çarpı değil sanki döner bıçağı gibiğğğğ (akıl fikir yemekte tabi)
ya da kılıç
bir tehdit mi sezinliyorum
ahahahaha tabi cınım döner bıçağı siz de piliç olduğunuza göre hehe

ayyy gel tatlış gel doğru doğru yarışmacıyız burda
neler mutlu etti mesela hıı söylesene söylesene

Kabak detoksu yapmayı düşündüm ama yarın başlayabilirim. Bugün hafif geçireyim diyorum. Dukan bira da hazırladım gün içinde içerim. Senin önerebileceğin bişey var mı canım
Gecen hafta ilk defa ben 500gr ustu verdim. Aksam yemegi yerine su icecegi ictim canim. Ilk gunden hafifletiyor.

Eklentiler

• C6CDD19C-AAC4-4DD3-A9A2-199B1EE2CB58.png
    345,5 KB · Görüntüleme: 20
Çok teşekkürler. Menü bildirimi yapıyoruz takip ettiğim kadarıyla menü bildirimi olmayan günler için Çarpılıyoruz (Çarpılanıyoruz) doğru mudur canımlar
Evet canım. Menü ve sporu başka bi sayfada paylaşıyoruz. Bir de 1.sayfada kurallarımız var. Yeni üyeler için bir form var onu doldurup burada paylaşırsan seni daha iyi tanımış oluruz canım

günaydın güzel ve fit hatunlaaarrr
3 gündür baş ağrısı çekiyorum. boyun düzleşmesi yüzünden...
anamdan emdiğim süt burnumdan geliyor
oyy oyy
Geçmiş olsun canım ya ağrı kesici falan fayda etmiyor mu
Limonata şekerli mi canım, ikisi bir arada fazla olmuş sanki, spor çok güzel ama
Hazır limonataydi canım ama şekersiz yazıyordu üstünde ne kadar şekersizde artık

KATILIM FORMU

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Gözde
YAŞINIZ: 33
BOYUNUZ: 1.75
KİLONUZ: 82

HEDEF KİLONUZ: 70
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Öğretmen (Şuan çalışmıyor ev hanımı)
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI : Yok
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: Hayır
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Tamamen yemeği sevmek ama en çok hareketsiz bilgisayar başı çalışmalar yapmam bu işi çabuklaştırıyor hareketsiz yaşam.

SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: Yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Geç muradına erenler kulübündenim yani geç evlendim biraz birbirimizi tanıdık ettik yedik içtik gezdik ve sıra çocuğa geldi tabii :)) hamilelik düşünüyorum her şey gibi bu da kısmet fazla kiloyla hamile kalmak büyük dert olana kadar sağlıklı beslenmek bunun için hazırlık yapmak geçen zamanı bu şekilde değerlendirmek biraz da sporu eklersem bedene de iyi gelecektir
hareket zinde tutacak hücreleri yenilecek aynı zamanda psikolojimizi de düzelteceği için mutluluk saçmamıza vesile olacaktır diye düşünüyorum. "Bunları biliyordun madem ne diye yapmadın artist?" sorusu insanların zihninde oluşabilir yüzde 100 haklısınız çünkü her şey de olduğu gibi söylemek kolay ancak yapması zordur.
Aslında ceza/ödül kurumunu çalıştırmak bir ekiple başarma yoluna gitmek benim için çok güzel bir motivasyon olacaktır.

O zamaannnn hoş geldinnnnnnben zeynep kaptan yardımcısıyım veee takımın en güccüyüm 22 yaşındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…