Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çok teşekkür ederim pacom
İyileştim gibi gibiii baya iyi geldi antibiyotik ya çarpılmış halimden kurtuldum en azından o neydi öyle

e bunu da burda öğrenicez işte tek yapmak gereken ne yediğinin farkına olmak ve kaydını tutmak
Hayat kayıt altına almak için çok kısa deyip yiyorum sonra pişman oluyorum varoluşsal bir sorunum var
68.0bi çırpıda söyledim ama çok utandım
Kaç kilo aldın TL bazında
Denizzz özlemişim nasılsın ?
Ayy zehrolun ben de çok özledim. Değişik bi dönem geçirdim parçalı bulutlu kar yağışlı. Kilo vereyim de mutlu olayım diye geldim cuma başlıcam inş
Hosgeldinn cnm nasil gidiyorr kizz
İyi sayılırım bebişim kötü ve saçma bi dönem geçirdim. Mutsuz olmak için baya oturup çetele tuttum sanırım neyse senelik depresyon hakkımı kullandım şükür şimdi yağlarımı Aycan inşallahü Teala
Ahh keşke ama artık kendime hiç güvenim kalmadı aylarca uğraşıp zar zor kilo verip bir iki ayda geri almak artık canımı sıkıyor
Yanlış kilo veriyor bebem hep ondan

Kaptanım sanırım benim de 6 ay dolmadı ben 6 ayı tamamlayana kadar free de takılsam olur mu

Alisacak canim zamanla. Bir iki hafta icindealisir. Eminim ki cok zor oluyor sana ama uzulme, ilk defa senden ayrildigi icin oyle.
İnşallah canım teşekkür ederim bugün biraz kıslttk oulda kalış süresini daha mutlu ayrıldı akşamda ağlamadan uyudu bu hafta böyle devam edelim dedim öğretmene o da tmm dedi demekki bir anda fazla geldi cocuğa kademeli kademeli arttıracağız saatlleri

Fit vücudum TL gibi değer kaybederken kilolarım ve yağlarım dolar kuru gibi zirveyi gördü yaklaşık 10 kilo

Afiyet olsun yaramasın insAllah
İnşallah canım kendi evimde kendi düzenimde daha iyi veririm diye düşünüyorum
İnsanın kendi evi düzeni başka cidden halledersin
Alabalıkmı bu , balık sezonu acılmadı daha demi
Ben pek anlamam ya yakından görmek lazım ama alabalık vardır şu an zira biz onun için gidicez yarın
Parktan mı bulastıgını dusunuyosun canım
Yok canım parktan değil eşim getirdi büyük ihtimal iş yaptığı kişilerden pozitif olup saklayanlar varmış sanırım
Aminnnn ama nolur bi bak o sayfaya şok geçirceksin:) okadar cocuk ve kadının fitliği ilham verici taş mubarek , insan bi yaşlanır çöker şişer yok yaw
Tövbeler olsun ya kadın durmadan doğurmuş doğurmak gençleştiriyor tezini doğrulamış

Eşini o kadar iyi anlıyorum ki
Kız adam kahvaltı yapıyordu ertesi gün sabah kadar birşey yemiyordu ama bir yeyince mesela dunyyai yiyordu o yüzden yememem lazım diyor
Öyle deme canım, bunlarin çoğu odemdir ilk başta çabuk gider sen basla gayret et muhakkah vereceksin yine
Afiyet olsun canım balıklar keşke ızgara olsaymış

Afiyet olsun canım keşke sporda olsaydı

Afiyet olsun canım
Aynen canım keşke ızgara olsaydı beni baya yaktı balık akşam çok çay içtim ama hala yaniyorum
Geçmişi okuyamayan ben
Neler oluyor burada
Ooo kaptanım takım coştu hep beraber çikolata detoxuna başlıyoruz , fonduler , cikoltalar suflelerle dolu bir detox garanti 3 kilo diyorlar, spor yeşil çay yasak ama artı 3 kilo
Ya yerim onu ben ,içim parcalaniyor böyle olunca, inşallah çabuk alışır da canım sen de uzulmeSin , kademeli arttırmak daha mantıklı benim kızım da baya dugusal verdiğimiz de biz de yaşarız böyle şeyler diye düşünüyorum

6Eylül menüm

Kahvaltı:9.30
4zeytin
Çeyrek kk peynir
2dilim ekmek

Aksam:16.00
1kepçe yayla çorbası
4yk et sote
Salata
Yogurt

18.00
1bardak süt
4ceviz

Spor:15 bin adım(resmini cekmeyi unuttum sıfırladı)
Süper menü canım
Kalabalık gözükse de güzel menü canım
Afiyet olsun canım güzel menü
Güzel menü Afiyet olsun canım
Güzel menü bence aradakiler yakmissindr diye düşünüyorum
Afiyet olsun canım güzel bence yine baklavaya rağmen
Süper menü afiyet olsun
13:00 tantuni, ayran
18:30 1 kase mercimek corbasi

su: 3 litre
Spor yok

E Emnis hzlsel @eceboce
Süper menü Afiyet olsun canım
7 Eylül 21
Sabah yok
Öğlen beğendi yatağında köfte, ezogelin çorba
Akşam yine köfte, ekmek kadayıfı, salata

15500 adım
2 litre su
Kadayıf ne kadar bı o göze batıyor ama yakmissindit insAllah canım
7 Eylül
Kahvaltı yumurta, peynir, zeytin, domates, salatalık
Öğle kavun , 2 dilim kıymalı börek
Akşam az fırında et, 4 kaşık bulgur pilavı, 4 dilim baklava

2 lt su @kardelelen321
Baklava çok olmuş canım diğerleri güzel afiyet olsun
Güzel menü Afiyet olsun canım
07.09.2021
Sabah klasik kahvaltı +kaymak+2 dilim ekmek
Öğle fırında tavuk 1 parça
Akşam 19.005 kaşık pilav (pşrinç) sebze yemeği
3 litre su 5000 adım
@avutsunbahaneler
Güzel menü afiyet olsun canım

Oy kuzum ya kiyamam aradaki konusmalari kacirdim 1. Sinif mi anasinifi mi?

Sen de sağol

Tek öğün zor olabilir kuzum yoğunluk az olan günde bile insan bişey atıştırmak istiyor çünkü ama şöyle olabilir öğle yemeğinden önce kahve ve yanında ceviz hurma tarzı ,öğlen güzel bir yemek sonra da bir tane daha ara öğün cnm ne dersin

Valla kaptancığımızın yokluğundan istifade kaptan yardımcısı olarak neler paylaşıyorum beni atacak yardımcılıktan
fena mı 3 günde 5 kilo diyeti bu

Canım estağfurullah herkes artı gelebilir insanız sonuçta sen rahat ol ve adapte etmeye çalış, ikindi vakti tatlıya dayanmak gerçekten zor o yüzden öğle yemeğindeki kh azaltıp ikindi ara öğünde küçük tabak hazırlayabilirsin kendine tabağı evden bile götürürsün ve onu tüketirken yeşil çay içmeni öneririm limonlu özellikle
Sporu da gelince yaparsan bence hiç problem kalmaz

Tabi ya naneli limonlu yeşil çay var laf yok cool
Hahahahahaha 1000 kalori> 750 kalori onu istatistiksel olarak anlamsız mı saydın

Afiyet olsun canim. Sporun da cok guzel
Sağol cınıms

Hg güzellik
Gayet hafif menüler valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…