Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yarin sabah tartilayim bi. Emin degilim cok mu yedim diye dusunuyor oldum hep bu aralar

Teşekkür ederim motivasyonun İçin
Hadi inşallah diyeyim keşke bu sefer son ve kalıcı kilo vermem olsa
İnşallah canım bu son olacak kontrollü olduktan sonra bunu başaracaksın
Aralıklı oruç çok mantıklı o açıdan dün taze fasulye pişirdim canım nasıl tadına bakmak istiyor ama oruç saatinde olduğum için bir parça atmadım ağzıma bu cuma için yapacak blr şey yok canım ama diğer cuma zaten telafi edersin misliyle
Bir de hamile bir kadına paylaşıyorum yap diye

Kaptanım hem kardeşim hem de öğrencilerimden yola çıkarak yaramaz olmayan blr tane görmedim ama seninki uslu olur belki

Afiyet olsun canim. Sporun da cok guzel
Adimlarin sporu harika canim. Sadece o gofret biraz goze batiyor ama erimistir b kadar harekete
Afiyet olsun canim. Menun gayet guzel
Sadece baklava olmamis ortim. Afiyet olsun. Adimlarini da 10000 e tmmlamaya calisirsan iyi olur. Hicbirsey yapamazsan odadan odaya kos zipla, yerinde adim at. Ben hava kotu oluncaboyle tamamliyorum adimlarimi

ayyyy ben fenayım yaaa
Canım nerelerdesin gel buryaa, moral bozmak yok kilomu gördüm,ilk başta zaten hızlı verirsin vücudun toparlanır
sağol cnm darısı sizlere artık sezonu açtım ben
Afiyet olsun canım,bugün sezonu ben de açtım . Taze olta balığı gelmiş , bu sene balık güzel olacak gibi diyorlar inşallah olur
Ooo gözlerim parladi resmen nerelerdeydin canım sen , biz buraya geçtik sga olsun arkadaşlar çok guzel karşıladı sen de gel çok uzaklaşmadan
Uuuuu pacman kuşum gelmişnasıl olalım canım ya ben ablamdayım yeğenime bakıyorum ablam çalışıyor gün boyu çocuk peşindem koşuyorummezun oldum bakıcılığa yöneldim
Varya yemin ederim büyük sevap yaptığın
Canım bana tek öğün zor geliyor maa sana iyi geliyorsa yap, eşim de diyet yaptığı zamanlar tek öğün yapıyor, o şekilde daha iyi hissediyor yoksa durduramıyor um kendimi diyor

Amin inşallah ya

Eşini o kadar iyi anlıyorum ki

Buralardayım gider miyim hiç benimde gözlerim parladı sizi görünce .evet arkadaşlar sağolsun bana da çok sıcak davrandılar hadi gel başla dediler pisboğazlığım yüzünden emeklerimi hiç ettim ama bu son olacak inşallah

Bu hafta annem ve kayınvalidem bende olduğu için yemeden durmam çok zor, sofrada az yediğimde garip bakıyorlar

Bu hafta annem ve kayınvalidem bende olduğu için yemeden durmam çok zor, sofrada az yediğimde garip bakıyorlar
Bende de kv var anlıyorum canım gerçekten çok garipsiyorlar Allahtan bir iki gün ısrar etti sonra vazgeçti ama içi hiç rahat etmiyor sürekli Hazal yemeyecek mi şimdi diyor annem ama hiç laftan anlamıyor onu da ye bunu da ye illa ye haftaya sahalara geri döneceksin inşallah

Lizozom55 canım 20 Ağustos listeye girişin 2 ay izin hakkın yok maalesef yani illa çıkmak istersen yarışmadan tamamen çekilmek lazım öyle oluncada 6 ay bir daha listeye giremiyorsun neden öyle oldunn spor yada diyet programını değiştir bir farklılıkk gelsin ilk motivasyonsuzlukta bıraksaydık oooo gitmezdiki bu kilolar pes edersen seninde gitmeyecek eklenecek kilo verdiğn zamandaki mutluluğunu düşün yolunaa devam et bence canım

Afiyet olsun canım balıklar keşke ızgara olsaymış
Afiyet olsun canım keşke sporda olsaydı
07.09.2021
Sabah klasik kahvaltı +kaymak+2 dilim ekmek
Öğle fırında tavuk 1 parça
Akşam 19.005 kaşık pilav (pşrinç) sebze yemeği
3 litre su 5000 adım
@avutsunbahaneler
Afiyet olsun canım

cnm diskalifiye yoksa girebilirsin diye biliyorum ben kapticanımızı etiketleyim buraya sorarız E Emnis
Jasminium84 selam canım hoşgeldin
Dediğin gibi sende mezuniyet çok en son 5 haziranmış eğer mezuniyet kilonun altında isen hemen listeye girebiliyorsun
Ama mezuniyet kg nin üstünde isen (56,55) 5 aralıktan sonra 6 ay bekleme süresi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…