Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çikolatayı yakmış eritmisimdir demi
Teşekkür ederim

Uuuuu pacman kuşum gelmişnasıl olalım canım ya ben ablamdayım yeğenime bakıyorum ablam çalışıyor gün boyu çocuk peşindem koşuyorummezun oldum bakıcılığa yöneldim

Uuuuu pacman kuşum gelmişnasıl olalım canım ya ben ablamdayım yeğenime bakıyorum ablam çalışıyor gün boyu çocuk peşindem koşuyorummezun oldum bakıcılığa yöneldim
En güzel iş bence ya bebe bakmak , maaş iste ama beleşe olmıcak kadar da zor :) mühendislik mi okudunuz

Çok teşekkür ederim ama kısa sürede o kadar çok kilo aldım ki takım arkadaşlarım duysa merdane ile kovalar beni Nisan da 57 ile mezun oldum şimdi ise çok aldım çoookk
Olsun canım ne olacak sanki kaç ay geçmiş hem hemen başla hemen ver ama sonra tekrar alma
Yedim yemeğimi sağ ol canım aynen sabah yaptım Leslie akşam yapamam zaten çok yorgun oluyorum
Ay kaptanım emin misin yaramaz olur taha isimli çocuklar
Ellerine sağlık kuzum

iyiyim ben kuşum teşekkürler merak ettiğin için sen nasılsın?
Etmem mi hiiç. Ben de iyiyim işte. Kilo vermeye çalışmaya devam.
Bende memnun oldum canim. Kaynasiriz daha ins .

Tatlı krizi 4 gün yemedim bu haldeyim. Tatlisiz yapamıyorum.
Kaynaşırız tabii ki. Ben bayadır buralardayım aslında ama izindeydim.
Ayy ben de tatlısız yapamıyorum hiç Hele regl zamanları deliriyorum. Ama burada bi tık daha kontrol edilebilir seviyede tutmaya çalışıyorum diyelim.
Eveet geldim. Ara ara gelip okuyorum zaten de baya yoğunlaşmaya başladım sizlerle ilgilenemedim. Oo kilo verme için birebir ama. Baya kalori yakarsın bebeğin peşinde hahahahaha

Sağ ol canım
Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canim
Sağ ol canım
Kız yemekleri ben yapıyorum yoğurt da ev yapımı kv ısıtyor sağ olsun
Oglum uyudu geceye mi yatti tekrar kalkarmi hicbirfikrim yok o yuzden bende uzandm uyuyabillirsem biraz uyuycam insallah
uyu tabi canım fırsat varken uzun uzun uykular

Hıhı çok güzel çokama sevgisi yeterli oluyor zaten gözümde büyümüyor ablam geldiği gibi ona satıyorum

Desene senin gunun de baa hareketli gecti

En güzel iş bence ya bebe bakmak , maaş iste ama beleşe olmıcak kadar da zor :) mühendislik mi okudunuz
Hahahaha ablamı sömürüyorum zatenöğretmen kendisi bu ay ücretsiz izine ayrılacak onu idare ediyorum 2 haftadırever biyomedikal mühendisliği mezunuyum birkaç ay önce mezun oldum

Hıhı çok güzel çokama sevgisi yeterli oluyor zaten gözümde büyümüyor ablam geldiği gibi ona satıyorum
Hahahahaha insan ne kadar sevse de aşırı yoruluyor sabahtan akşama kadar ya. Neyse yine de biraz enerji atmış olursun. İş bulma ya yüksek lisan falan hiç bakmaya başladın mı bebiş

Afiyet olsun canım bugün çok güzel beslenmişsin spor da var çikolata detoksunu ne zaman yapıyoruz

Hahahahaha insan ne kadar sevse de aşırı yoruluyor sabahtan akşama kadar ya. Neyse yine de biraz enerji atmış olursun. İş bulma ya yüksek lisan falan hiç bakmaya başladın mı bebiş
İlanları dolanıyorum sürekli başvurularda bulunuyorum ama amacım işi öğrenip pişebileceğim bir yerde çalışmak öncelikle çünkü her yer tecrübe istiyorbunun için trabzonda bağlantılarımı soruşturuyorum bir yerlere girerim bi eskişehirden döneyim de

Ahh keşke ama artık kendime hiç güvenim kalmadı aylarca uğraşıp zar zor kilo verip bir iki ayda geri almak artık canımı sıkıyor

çok sağol cnm oyy çok sevindiim bak sorman bile yettiii

e neden aldığını buluruz işte
cnm amatördiyetçi ydi ilk,sonra sansebastiançizkek yapmıştım ama senle ilk kez konuşuyorum
Aaa yeni tanışıyoruz çok pardon
Memnun oldum o zaman

Ahhh ne yemedin diye sorsan daha kolay bi cevap verebilirdim

İyiyim kuzum sen nasılsın

Allah canın almaya
Ahhh bi de beni duysan

Oooo kimler gelmiiiişşşşş
Aaaa bebiiişşşş

Yaklaşmaya cesaretim yok sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…