5 numara beze geçen yada geçmeyi düşünen varmı?

derinxby

mis kokulumm...
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
6.361
2.133
45
ben prima kullanıyorum.4+ aldık ama hiç farkı yok bence.göbüşü sıkışıyo gibi gerçi esnek kanatlı bunlar ama biraz daha büyük olsa iyi olurmuş.her açtığımda sağı solu kızarmış oluyo lastikler sıkıyo pişik yapıyo.açınca göbüşünü falan kaşıyo hep kızarmış oluyo ne yapsam acaba 5 numara da üstünde yazan kilolara göre çok büyük gibi ama ?? deneyen varmı acepp

bız hala 4 numara kullanıyoruz ama sen anne olarak bebısının zorlandıgını dusunuyorsan uzerınde yazana ıtıbar etme al 5 numara bezı

bende 4 numara kullanıyorum ama elimdeki 2 paketi bitirdikten sonra bende geçicem 5 numaraya kiloya göre hareket etme bence bebişin rahatsız oluyorsa geç canım

ben 5 numaraya geçen ay geçtim rahat ettim. bezin sıkmasını istemiyorum çünkü
çıt çıtlı badyde eklenince çok sıkıyordu oğlumu

bizde 4 numara kullanıyoruz lastikleri çok sıkıyo ve bacakları kızarıyo az bişey kaldı hemen 5 e gecicez bence sende gec

evt geçiyorum beşe :) eve giderken alıcam şimdi teşekkürler kızlar.iyiki varsın kk a.s.

bizde 4 kullanıyoruz.üstünde yazan kiloya yeni geldi kızım ama 4-5 pakettir 4 no alıyoruz ve hepside jumbo pk.yani bencede üstünde yazan kiloya bakmamak lazım.önemli olan göbişler ve popişler rahat etsin :))

biz iki haftadir 5 numarali bezdeyiz,hem bacakalrini hemde göbegini kizartiyordu 4 numara sanirim sIkIyordu..

zaten 5 numaradaki baslangic kilosuna yarim kaldi onun icin hemen gectik biz lokumla:)))))))))

valla bende 5 numaraya geçeli 15-20 gün oldu bn üzerindeki kiloya hiç bakmıyorum önemli olan oğluşlara rahat olması şimdilik ikiside memnun 5 numaradan..

bende geçiyom 5e hatta eşime keşke 5 alsaydın demiştim yanlış almış bu paketbitince geçicez çok iz yapıyo bu bez bide yaz geliyo çok pişik olurlar

X