5 kilo alsam tam süper olacak diyenleeeerrr

aynen banada yazar mısın? adını bulk mu?
ben bulk kulandım bende işe yaramadı

aslında o gün ben bulk almaya girdim eczaneye bi beyfendi vardı işte ben sordum böyle böyle alamıyorum ama ciddi anlamda alamıyorum dedim böyle sporcu takviyelerin oraya götürdü beni gösterdi 150 liralık fln da vardı başka marka ama benim aldğım daha ucuzdu aynı etkiye sahip falan dedi fiyatıda boyutuda büyük geldi bana çnkü ailemden gizli kullanıyorum annem öğrenirse kafamı kırar çünkü sonra bulku sordum o bi işe yaramıyo açıkcası siz bunu kullanın bi haftada etkisini görceksnz dedi aslında pek inanmadım o gün almadan çıktım ertesi günde girdim aldım denemekten ne çıkar diye 1 hafta 1 kilo 2 hafta 2 kilo aldım bakalım bu perşmbe bida tartlcam aldmmı diye ama bacaklarımda ve popomda büyüme var grçkten yani şuan çk belli değil gibi duruyor her gn grüorm kendmi ama bu hızla giderse alcam gibi duruo inşallah sizde alırsınız kilo ya ben hep buralarda alanları imrenerek okurdum ama onların yptıklarını ypmaya üşeniodm bu toz kolay süte katıp mikserde çırpıp içiorm milkshake gbi çk gzl power system 2 kiloluk muzlu cnm her eczane satarmı blmyrm ama cevahirden aldım ben cevahirin içindeki eczaneden istanbulda oturuosanız ordan bakabilirsiniz

ben anadolu yakasındayım canım ismini yazabilir misin?

hala devam edıyormusun nasıl gıdıyor???

canım özelden yazmışsıın ama cevap veremiyorum..süt sevmiuossun ama milkshake gibi olyo zaten nee blim ben çk svdim zaten kötü olsa tadı içmezdm b kere süt yok dye suyla içtm ççk iğrençti o yzden sütü eksk etmyrm bttğinde hmn alıorm

kilo alma durumun nasıl pekı? memnunmusun haftada bır kılo alıyorum demıstın devam edıyormu kılo artısı. bende de var oyle bır karısım yazın almıstım devam etmedım bırçogu duruyor 2014 de kadar devam edıyor son kullanma suresı ama bayatlarmıs mı dıye korkmuyor da degılım

27 gün oldu 3 kilo aldım adamda zaten ayda 2-3kilo alırsın demişti.bilmiyorum canım aldığın yere sor ağza açık değilsse bişe olmamştr blki.

27 gün oldu 3 kilo aldım adamda zaten ayda 2-3kilo alırsın demişti.bilmiyorum canım aldığın yere sor ağza açık değilsse bişe olmamştr blki.

yok olmamış canım çok ıyı ya 3 kılo 27 gunde super masallah canım bence ıkıncı bır kutu daha dene derım kılolar tam otursun:) bende basladım bakalım belkı bu bıttıkten sonra senın dedıgın urunu kullanırım. istahın nasıl bu arada beraberınde çok yemek yıyormusun yemek yemeden mı aldın bu kıloyu??

ben hala yerimde sayıyorum ne olacak benim durumum bilmem sabah dikkat ettimde 3 yaşındaki kızımla aynı miktar ekmek yedim

Arkadaşlar biraz yorumları okudum sizi çok iyi anlıyorum çünkü bende de aynı sıkıntılar var. Kaç kez doktora gittim, tahlillerim o kadar temiz ki. 165 boyunda 43-45 kg ağırlığındayım. Belki rakamlar iyi gelebilir ancak ben çok kemikliyim. Bu ağırlık da ordan geliyor. En büyük avantajım ise yüzüm zayıf değil :) Ama kıyafet denemeye resmen korkuyorum, hele etek elbise giymek benim için bir hayal.
Bildiğim bilgileri sizinle paylaşmak isterim:
Bazıları toz kullanıyorum falan diyor, sakın almayın. Herkes memnundur falan hatta ben de o yorumları okuyunca kullanmıştım. Hem spora gittim hem de onu kullandım. Sadece sivilce yapıyor ve 3-4 kg alabiliyorsun ama bırakınca hemen veriyorsun özellikle benim gibi hızlı kilo verme özelliğine sahipseniz. İçindeki hazır steroid bulunuyor, bu da sizin steroid kaynaklı hormonlarınızın üretimini engelliyor, yani vücut diyor ki zaten hazır geliyor ve tembelleşiyor. Demek istediğim kısır yapma riski çok fazla. İkinci önemli konu ise herkes aynı şeyi söylüyor, gece yemek ye de yat. Midenizi düşünün lütfen! Çok zararlı. Hatta öyle ki reflü başlangıcı bile yapıyor.
Teşekkürler, umarım yardımcı olmuşumdur.

bende 1,60 boy 47 kiloyum kilo almak istiyorummmm şöyle bi50 olsam ne güzel olacakk ve eylülde düğünümüz oldu stresten 42 kiloya kadar düşmüştüm offf

bende yiyipte kilo alamayanlardanım evlen alırsın dediler evlendım alamadım cocukolsun dedıler oldu yok ikınci olunca alırsın dediler ikıncıde oldu yok sımdıde yasın ılerleyınce alırsın dıyorlar 26 yasındayım kendımı kılolu görmem icın yaşlanmayımı beklıcez hepsı saçma bence doktora gıttım sorun yok alamıyorum kılo 1,60 48 kıloyum tabı kılo almak ıcın evlenip çocuk yapmadım dıyetısyenede gıttım 2 kılo aldım sonra gıne verdım 50 kıloyu gorcem günü gözlüyorum kızlar nasıl kılo alabılırım sızce yüzümden kılo verıyorum hemen

Kızlar ben bigainer çilekli toza başlıycam annem arı sütü polenli bal ve c vitamini alırken eczacı vermiş bedava denemek için.

benim bütün çabalarım puuuuuufffff gitti 2 gün hasta yattım boğazlarım şişti bişey yiyemedim şimdi midem çok küçüldü bi lokma yemekle akşama kadar dururum zar zor 47 olmuştum şimdi 43buçuğa düştüm napsam olmuyo

arkadaşlar merhaba, ben yeni katıldım aranıza:) bende kilo almak istiyorum eğer varsa etkili bir yol paylaşalım. 1 ayda sağlıklı şekilde tabi 2-3 kilo alsam yeterli banada:)

arkadaşlar merhaba, ben yeni katıldım aranıza:) bende kilo almak istiyorum eğer varsa etkili bir yol paylaşalım. 1 ayda sağlıklı şekilde tabi 2-3 kilo alsam yeterli banada:)

kelin ilacı olsa derler

bende taktikler işe yaramıyo inş. sizde işe yarar

benim gibi dertli olan çok kişi varr sanırımmmmmmm 1.55 boyunda 40 kiloyum zayıflıktann ölücem. nabıcazzz kızlarr fikir verin hep beraber el ele verelimm!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…