5 haftalık kese görüntüsü?

mersin24

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
902
180
Merhaba bugün tam 5 e girdim ve kese için doktora gittim karından keseyi gördük çok şükür doktorda hayırlı olsun dedi başka birşey demedi iki hafta sonra gel dedi kesenin şekli nasıl sizce ?Doktor kağıt vermedi eşimde 4 saniyelik video çekmiş.

Eklentiler

• IMG-20240918-WA0002.jpg
    IMG-20240918-WA0002.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20240918-150908.jpg
    Screenshot_20240918-150908.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 37
illa yuvarlak olmuyor ya. benimki de bu kadar uzun olmasa da sekil olarak benzerdi. 8.haftada yuvarlak oldu, 12.haftadan sonra yine uzadı 😂😂 değişiyor yani. bir sey olsa doktor muhakkak söylerdi, endişelenmeyin.

Tamam sağolun☺️.Peki öyle yassı görünce doktorun birşey dedi mi yoksa normal mi dedi.
yoo demedi 😂 2 hafta sonra gel kanlı canlı görelim bebeğini dedi 🥰 gittik gördük 😂 çok iyi anlıyorum sizi valla. ben de doktorun yüzünü izliyordum ful sonra bir sonraki kontrole kadar acaba bir sey gördü de söylemedi mi diye tribe giriyordum. sonra esim bunu doktora söyledi 😂😂 doktor da dedi ki görsem neden söylemeyeyim manyak mıyım ben? 😂😂 dedim estagfurullah ben manyağım 😂 hiç korkma valla tadını çıkar 🥰

yoo demedi 😂 2 hafta sonra gel kanlı canlı görelim bebeğini dedi 🥰 gittik gördük 😂 çok iyi anlıyorum sizi valla. ben de doktorun yüzünü izliyordum ful sonra bir sonraki kontrole kadar acaba bir sey gördü de söylemedi mi diye tribe giriyordum. sonra esim bunu doktora söyledi 😂😂 doktor da dedi ki görsem neden söylemeyeyim manyak mıyım ben? 😂😂 dedim estagfurullah ben manyağım 😂 hiç korkma valla tadını çıkar 🥰
İlla benimki bı farklı oluyor ya 😄neyse sağlıklı olsunda önemli değil.
Sende aynı benim gibiymissin tam seviniyorum doktor odasından çıktım bu seferde eşime bu kesenin şekli niye böyle diye düşüncelere daldım sevincimi doya doya yasiyamiyorumki bu huyumu hiç sevmiyorum.
Doktorda haklı görse niye söylemesin 😄

X