5 haftalık hamileyken kan testinde çıkmayan warmııı..

kuzey16

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2009
301
42
39
kızlar ya benm son reglmm 17 ağstos ama hala regl olmadım şuan hamileysem 6 haftalık oluyorrr birhafta önce kan testi yaptrdm 0,36 çıktıı yani negatiff ama hala regl olmadm zaten olcak gbide hissetmiorumm ama hamile gbi de hissetmiorum dr a gitmeyede korkuyorum alttan muayene eder dieee sizce ne yapmalıyım bidaha kan testii yaptrmak mantıklımıdırrrrr....

kuzaycim inşallah hamilesindri...

bence dr git canım kan testi yaptır...bebek yoksa bile nie adet olmadın onu öğren..allah korusun kist falan varsa tedavi olursun...alttan muayene olmaktan korkma canım.....defalarca bu şekilde muayene olmuş biri olarak söylüyorum sıkma kendini yeter...

bence de doktora gorun,hamileysen hamile oldugunu ogrenirsin,degilsen de gecikmenin sebebini ogrenirsin ve bu belirsizlikden kurtulursun...kan testi yerine doktora gorun bence,o belirlesin ne lazim oldugunu...

mrb kuzeycim.bende 22 gündür olmuyorum 2 gün önce kan testi yaptırdım ve benimde 0.9 çıktı.alttanda muayene etti hatta ultrasonda baktığında gebelik var dedi ama tahlil yanılttı.muayenedende korkma hiçbirşey hissetmiyosun çünkü.umarım kötü bişey çıkmaz.

canım eğer 6 haftalık olmuşşan cıkması lazım gelir ki zaten beta hcg(gebelikte yükselen bir hormon) hormonunun bu sürede artması gerekir.sağlıklı bir gebelikte beta hcg hormonu 2 günde bir 2 katı olması lazımdır.artmıyorsa sorun var demektir.eczaneden alınan testlerde kanda beta hcg hormonun 100 ml olması yeterli.silikte olsa cıkar.hele ki 6 haftalık diyorsun bu hiç normal değil.insanlar 7 haftalıkken kalp atışını duyuyorlar bebeğin.sen en kısa zamanda bir doktora görün.ben düşüğümde 4. haftama girmemişken eczaneden aldığım testlerle öğrenmiştim hamile olduğumu.bu beta hcg nin artmasıyla ilgili bir durum.

saolun kızlar en kısa zamanda dr a gidicem şu korkumu yenebilirsem tabii benm bu konda acayip bi korkum war ewlendikten 1 yıl sonra ilişkiye gireblmştmm artk düşünün

X