5 haftalik gebeyim dün hastaneye gittim kese görünmedi bugünden kahverengi leke oldu ve çok kötüyüm adet ağrısı cekiyorum

Farmasi 4343

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
160
30
25
5 haftalik gebeyim dün hastaneye gittim kese görünmedi bugünden kahverengi leke oldu ve çok kötüyüm adet ağrısı cekiyorum ne olur yaşayan varsa bu durumu yardımcı olun

Lekelenme yerleşmeden dolayı olabilir. Adet ağrısı gibi ağrı da çok normal ve kese için de 1-2 hafta daha sabretmenizi tavsiye ederim. Kötü düşünüp moralinizi bozmayın. Hamileligimi bende lekelenme ile öğrendim ve bir kaç gün birebir adet ağrısı yaşadım kivranmistim resmen.

Lekelenme yerleşmeden dolayı olabilir. Adet ağrısı gibi ağrı da çok normal ve kese için de 1-2 hafta daha sabretmenizi tavsiye ederim. Kötü düşünüp moralinizi bozmayın. Hamileligimi bende lekelenme ile öğrendim ve bir kaç gün birebir adet ağrısı yaşadım kivranmistim resmen.
Lekelenmem hala devam ediyor ve kan değerim düştü

5 haftalik gebeyim dün hastaneye gittim kese görünmedi bugünden kahverengi leke oldu ve çok kötüyüm adet ağrısı cekiyorum ne olur yaşayan varsa bu durumu yardımcı olun
Niye moralini bozuyorsun canım geç döllenme dir kesen geç gözükür 1 hafta bekle tekrar baktır lekelenme normal bebek yerleştiği için oluyor beta hcg kaç çıktı senin ulturasonla devamlı baktırma rahmine zararlı

Adet ağrısı zaten bi süre devam ediyor gebelikten dolayı.
Rahim büyüyor.
Kese için de biraz erken olabilir birkaç gün daha bekleyin🌸💖

Canım 4 hafta 4 günlük hamileyim. Bugün 32.gün ve beklenen adetten 2 gün once beta 52, beklenen adetten 1 gün sonra beta 178 çıktı. Bugün adetten sonraki 4. Gun ve vajinal akintim bu ay artmisti. Ve bu sabah 1 damla sarı kahverengimsi bir damla akıntı damladı. Allah rizasi icin yazin bana cok korkuyorum

Yerleşme kanaması olabilir ama ihmale gelmez doktora görün mutlaka

X