5 haftalık gebelik ve korona

selam ben de 8. haftadayım geçen haftadan beri tat ve koku almıyorum test vermedim ama dr muhtemelen kovitsin dedi hiç merak etme bebeklere bir zararı yok dedi. redoxon c vitaminine başlattı bol bol su iç meyve ihmal etme dedi. endişelenmene gerek yokk
Selam arkadaşlar
Tüp bebek ile 5 haftalık gebeyim 28 Eylülde kalp atışı için gidicektik

Fakat korona olduğumu öğrendim ama şu iki gündür daha iyiyim böyle olupta bebeği sağlıklı olan var mı acaba 😔

Selam arkadaşlar
Tüp bebek ile 5 haftalık gebeyim 28 Eylülde kalp atışı için gidicektik

Fakat korona olduğumu öğrendim ama şu iki gündür daha iyiyim böyle olupta bebeği sağlıklı olan var mı acaba 😔
Korona olmadim sanirim ama grip gibi olmustum baya oksuruk falan hicbir sey olmadi bebeme. Yiyecek ekmegi icecek suyu varsa hicbir sey olmaz Allahin izniyle🥰

Merhaba. Ben gebeliğimin 7. Haftasında ve 32. Haftasında olmak üzere iki kere covid atlattım. Hatta 7. Haftamda ki daha ağırdı ateşilm oldu ama 38i geçmedi. Çok şükür bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım. Hiç endişe etme. Ateşine dikkat et yükselmemesi lazım. Sadece covidi atlattıktan sonra mutlaka doktora muayene ol. Covidden sonra benim kan değerlerimde d dimerim yüksek çıktı ve o yüzden kan sulandırıcaya başlamıştım. Çok geçmiş olsun🌸

X