5. Haftalık gebelik aşılama

cnsum

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2021
47
13
28
Merhaba 29 mayısda aşılama oldum şuan 5 haftalık gebeyim dün kese görmeye gittim kese göründü bayramdan sonra da kalp atışı için gel bakalım dendi çok tedirginim inşallh kalp atılı duyulur iki kere hamile kaldım klomenle ama ikisi de sağlıklı değildi kese görünmüştü ama gelişmedi sonradan çok korkuyorum tekrar yaşamaktan allh yardımcım olsun🥺

Merhaba 29 mayısda aşılama oldum şuan 5 haftalık gebeyim dün kese görmeye gittim kese göründü bayramdan sonra da kalp atışı için gel bakalım dendi çok tedirginim inşallh kalp atılı duyulur iki kere hamile kaldım klomenle ama ikisi de sağlıklı değildi kese görünmüştü ama gelişmedi sonradan çok korkuyorum tekrar yaşamaktan allh yardımcım olsun🥺
kaçıncı aşılamanızdı acaba benim 2. aşılamam olmadı yine nelere dikkat ettiniz acaba inş kucağınıza almak nasip olur

Ben 12 haftalık bebeğimi kaybettim üstüme kimyasal geçirdim sonra hamile kaldım o kadar çok korkuyordum ki acaba bir şey olacak mı diye leke bilmem var mı diye kaç kez tuvalete koştum bilmiyorum. Küçük hapşırsam doktora gittim bebeğime bir şey olur mu endişe ile her doktor kontrolüne doktor bana kötü bir şey der mi diye ağlayarak gidip geldim ama çok şükür 17 haftalık olduk bu süreçte psikolojik olarak çok zorlandım. Ama hep Cevşen okudum bebeğim iyi olsun diye dua ettim ağır kaldırmadim tehlikeli haftalarda evimi bile temzilemedom

X