5.haftada kanama yaşayan var mıı

Pollynn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2024
22
8
30
Arkadaşlar merhaba daha önce boş gebelik ve kimyasal gebelik geçirdiğim için çok tedirginim .yaklaşık 5 haftalık hamileyim kahvereng lekelenme ve afedersiniz lavaboya girdiğimde akıntı ile hafif damarımsı kanama geldi bu dönemde normal bit durum mu ? Korktum

değil. doktora gidin. 6+2de yasadım ama sadece peçeteye gelen kahverengi şekildeydi. acile gittim. doktor komtrolleri yaptı, eğer pembe veya kırmızıya dönerse hemen acile tekrar gitmemi istedi

Arkadaşlar merhaba daha önce boş gebelik ve kimyasal gebelik geçirdiğim için çok tedirginim .yaklaşık 5 haftalık hamileyim kahvereng lekelenme ve afedersiniz lavaboya girdiğimde akıntı ile hafif damarımsı kanama geldi bu dönemde normal bit durum mu ? Korktum
Mutlaka doktora gidin 🙏🏻

Bugün keseyi gördük ama çok küçüktü progeston fitil verdi doktor bunu makattan mı yoksa vajinadan almam gerekiyor fitil benim bildiğim makattan alınıyor ama bilginiz var mı
Vajinadan almanız gerekiyor, koyup ittiriyorsunuz ileriye ve fitilin düşmemesi, eriyip etki edebilmesi için belli bir süre tuvalete gitmemeye özen gösteriyorsunuz hatta fitili aldiktan sonra uzandanız daha iyi olur.

Vajinadan almanız gerekiyor, koyup ittiriyorsunuz ileriye ve fitilin düşmemesi, eriyip etki edebilmesi için belli bir süre tuvalete gitmemeye özen gösteriyorsunuz hatta fitili aldiktan sonra uzandanız daha iyi olur.
Evet haklısınız ben yanlış kullanıyormuş ni sakınca yokmuş ama daha iyi etki edebilmesi için vajnadan kullanmak gerek dedi. Kanamadan azalma oldu inşallah tamamen geçer

X