5. Hafta koyu lekelenme

burcurass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
45
23
32
5+1 günlük gebeyim dün kadın doğuma gittim vajinal usgde Herşey yolunda dendi . Rahimde kanama yok dedi doktor . Bu sabah koyu lekelenme tarzı akıntı gördün iç çamaşırmda doktorum hemen düşük önleyici fitil alıp yatmamı söyledi . Bu şekilde gebeliğin erken dönemlerinde lekelenmesi olup normal gebelik geçiren var mı ? Düşükle mi sonuçlanır yoksa

BENİM OLDU FİTİL KULLANDIM GEÇTİ

5. haftadan 8. Haftaya kadar devam eden ara ara lekelenmelerim oldu. 9. Hafta da olabilir tam hatırlamıyorum. Progestan fitil kullandım. 12. Haftada doktor artık bırakabilirsin dedi. Sıkıntı yaşamadım bir daha.

5. haftadan 8. Haftaya kadar devam eden ara ara lekelenmelerim oldu. 9. Hafta da olabilir tam hatırlamıyorum. Progestan fitil kullandım. 12. Haftada doktor artık bırakabilirsin dedi. Sıkıntı yaşamadım bir daha.
Çok teşekkür ederim içimi ferahlattınız çok korkmuştum . Umarım bende de sorun olmaz

canım vajinal ultrasondan sonra lekelenme olabilir. eğer kırmızı, pembe renkte değilse korkma. ilacını kullan ve dinlen. ben 6+2de yasadim. dinlenmedim de fitili düzenli kullandım ve tekrarlamadı. rahimde kanama yoksa için rahat olsun. bol bol dinlen. ben su an 21+5teyim sükür bir sorunumuz yok

Çok şükür Allah inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin teşekkür ederim yorumunuz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…