5.gun transferi beta hcg degeri yardim

gamzemustafa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2014
201
107
30
Mrb hanimlar . 21 kasimda transferim oldu 5.gun embriyosu konuldu . Bugun 9.gunum beta hcg degeri 106.71 cikti . Sizce deger nasil ? Pazartesi polikinlige gidecegim ama yinede az cok bi fikrim olsun istiyorum . Lutfen bilgisi olan yardim edebilir mi ? Ilk defa boyle bi degerle karsi karsiyayim

10 üzeri değerler bildiğiniz gibi ‘pozitif’ kabul edilir . Değeriniz maşallah çok güzel , önemli olan %60 artış göstermesi . 2 gün sonra (mümkünse ilk kan verdiğiniz yerde) tekrar baktırın artış varsa herşey yolunda demektedir. Ama sürekli iyi mi ? Kötü mü ? Arttı mı ? Düştü mü ? Diye düşünmeyin . Ben açıkçası hiç bilmiyordum bile artması gerektiğini filan . İlk baktıklarında 98 çıktı . Doktor 2 hafta sonra gel keseyi görelim dedi . Ben 2 hafta boyunca gerizekalı gibi internette olur olmaz şeyler okudum , yok arttı Yok düştü , kimyasal gebelik , dış gebelik . O kadar berbat bir 2 hafta geçirdim ki . Korku dolu . Neyse çok şükür gördük, bu seferde okuduğum şeylerden dolayı bebeği görene kadar ‘acaba boş gebelik mi?’ Diye kendi kendimi yedim ...
demem o ki ; gebeliğinizin keyfini çıkarın , gereksiz bilgiler hakkında bilginiz olsa ne ? Olmasa ne ? Çok şey bilmek gerçekten bazen iyi değil .
Eğer bir terslik olursa (allah korusun) zaten yaşayıp göreceksiniz . O sebeple bekleyin her şey güzel olur .
Şimdiden keyifli , güzel gebelikler dilerim

O kadar guzel konusmussunuz ki Allah razi olsun cok sagolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…