5 Gün Önce Erken Gebelik Testi Yapmalı mıyım sizce ?

pembeciceksi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2022
317
185
29
Merhaba, eşim gemi kaptanı bir kaç gün sonra sefere çıkacak ve eğer hamileysem o gitmeden önce sürpriz yapmak istiyorum. Ama daha beş gün var sizce test yapsam çok mu yanıltıcı olur ? Beklemeli miyim ? Normalde her ay günü gününe regl olurum hiç şaşmaz sadece geçen ay beş gün geciktim ama stres kaynaklı gecikmiş. 5 aydır yumurtlama günlerimizi değerlendiriyoruz. İnşallah bu ay güzel haber alabiliriz
Yumurtlama günlerim ekte sizce test yapsam çıkar mı ?

Eklentiler

• 4428C7BC-35FF-4BFF-8CB1-9BFFA96D578D.jpeg
    134,9 KB · Görüntüleme: 933
Ben pikten itibaren 11. Gun yaptigimda normal kaset testte cikmisti ve bu erken testlerde yanlis sonuc alan cok kisi okudum bence normal test ypin cikarsa kan verirsiniz cikmazsa bekleyin derim veya direk kan verin orda cikar varsada yoksada. saglik ocagi yapiyor

Ama sizin burda ertrsi gun catlamamis sanki ayin 9.Unda falan catlamis gibi siliklesme gec olmus yani oyuzden daha gecte cikabilir

Ama sizin burda ertrsi gun catlamamis sanki ayin 9.Unda falan catlamis gibi siliklesme gec olmus yani oyuzden daha gecte cikabilir
Yorumunuz için çok teşekkür ederim ben sanki 6sında çatlamış gibi yorumlamıştım çizgi silinmeye başladığı için eğer dokuzundaysa beklemem gün sayısı artıyor yanımda iki tane erken gebelik testi var onun dışında Şuan için kandan baktıracak bir yerde değilim malesef

Benim pik oluyor ertrsi gün sizin 10. Gun yaptiginiz gibi siliklesiyor burda sanki pikten sonraki gunler koyu gibi hala. Ama bence testiniz madem var yapin sonucta esinizde gidecek eger cikarsa imkanlari zorlar kan verirsiniz gitmeden :) ama cikmassada kesin gozuyle bakmayin adet olana kadr bicbirsy kesin degildir

Normalde benimde sizin gibi ertesi günü silikleşirdi bu defa böyle oldu bende şaşırdım haklısınız sanırım bir yanım istiyor bir yanım olumsuz görmekten korkuyor çok önceden yapınca çıkmıyor gibi yorumlar okumuştum ama herkeste Farklı tabi çok teşekkürler

Yani bu kisiden kişiye gore değişir benim gec dollenme olmasi halinde adetimden iki gün once cikmisti pikin 11. Gunu bazilarinda bole durumlarda adetinden sonra cikiyor. Oyuzden beklemek lazım siz bence yinede esiniz gidecek diye bir trst yapin cikmazsa beklemekten baska sansiniz yok

Haklısınız ben yarın sabah yapacağım eğer yoksa bile elimde bir testim daha var onu yapmak için biraz daha beklerim yada ovülasyon testi ile öğrenenler varmış onları denerim

Haklısınız ben yarın sabah yapacağım eğer yoksa bile elimde bir testim daha var onu yapmak için biraz daha beklerim yada ovülasyon testi ile öğrenenler varmış onları denerim
Ovulasyon gunu adet gununde veya bir iki gun once dogru sonuc veriyor diye okudum zaten onda gebelik testindede ogreniyon :) yani dedigim gbi herkesin farkli 6-7 gun once ogrenen bile var kimide adet gunu cikmiyor sonra çıkıyor insallah hakkinizda hayirlisi olsun

Yanımda ovülasyon testi bolca var öyle de kullanabilirim amin hepimizin inşallah çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…