5.gün embriyo beta hcg değeri düşük mü?

Elif887

Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2023
377
108
Kızlar yapılan değerler bu şekilde doktor düşük olabilir demiş çok yavaş yükseliyor kontrol ve takip etmemiz gerekiyor demiş pazartesiye kadar sizce 100 üzerine çıkar mı

Tek embriyo dondurulmuş

Transfer sonrasi 8.Gün — 10
Transfer sonrası 10. Gün — 19
Transfer sonrası 12. Gün — 30
Transfer sonrası 14. Gün — 40

Kızlar yapılan değerler bu şekilde doktor düşük olabilir demiş çok yavaş yükseliyor kontrol ve takip etmemiz gerekiyor demiş pazartesiye kadar sizce 100 üzerine çıkar mı

Tek embriyo dondurulmuş

Sizi üzmek istemem ama bende 5nci gün embriyosu transfer olmuştum. 10ncu gün 240 13ncu gün 500 felandı. Şuan 19 haftalık olduk. 🥹

Sizi üzmek istemem ama bende 5nci gün embriyosu transfer olmuştum. 10ncu gün 240 13ncu gün 500 felandı. Şuan 19 haftalık olduk. 🥹
Geç tutunma olabilir mi
Geç tutunma olunca değer geç mi yükseliyor
Doktor devlet hastanesinde olduğu için ulasma imkanı olamıyor buradan takip ediyoruz

Geç tutunma olabilir mi
Geç tutunma olunca değer geç mi yükseliyor
Doktor devlet hastanesinde olduğu için ulasma imkanı olamıyor buradan takip ediyoruz

Normalde 10ncu gün 100 olması gerekir. Sonra iki katı artması. 100 altı çok düşük.

Benim böyleydi malesef kimyasal olmasa bile gelişmesi bi yerden sonra duruyor ve ben bu şekilde düşük yaptırıldım

Tek embriyo dondurulmuş

Sonuç ne oldu acaba ben de transferin 7.günü kan verdin 12 çıktı tahlil günümü bekliyorum

İnşallah Rabbım nasip etmişse dünyada ekmeği suyu varsa vakti geldi mi gelir. Rabbım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin cümlemize inşallah.

X