Makyaj Ürünleri 5 dk. da günlük makyaj - resimli

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

EstetikEditor

ne mutlu TÜRKÜM diyene
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2008
6.979
147
$kendalljennercelebritymakeupbg_thumb.jpg

İlk makyajımız Kendal Jenners'dan. Özellikle genç kızlar için ideal bir makyaj. Hafif pırıltılı bir pudra, bej rengi göz farı, siyah ince çekilmiş eyeliner ( veya göz kalemi) ve rimel, elmacık kemiklerine gül veya şeftali rengi allık ve ten rengi tonlarda ruj ve parlatıcı ile tamamlanmış.

$demilovatocelebritymakeupbg_thumb.jpg

Bu da Demi Lovato 'dan. Ten rengine uygun bir fondotenden sonra kullandığı rujun tonlarına yakın göz farı uygulanmış. Kirpiklere volume arttırıcı koyu renk rimel çekilmiş. Yanaklar parıltılı ve hafifbronza yakın birallıkla renklendirildikten sonra lipgolss la makyajını tamamlamış.

$kimkardashanmakeupcelebrityinspiredbg_thumb.jpg

İşte kerameti kendinden meçhul kişilik. Kim kardashian. Ben bu hatunun ne yaptığını neden bu kadar popüler olduğunu çözemedim. Neyse dedikoduyu bırakalım.:KK37:

Ten rengine uygun koyu bir fondoten sürdükten sonra kalın birşekildeeyeliner uygulayarak göz hatlarını belirginleştirmiş. Hem dolgunluk sağlayan hem de uzun gösteren rimel ( Gerçi takma kirpik gibi görünüyor:26:) kullanarak dikkati bakışlarına çekmiş. Bronz pudra ve aynı tonlarda göz farı uyguladıktan sonra şeftali tonlarında ruj ile kamera karşıosına çıkmaya hazır hale gelmiş.:KK9:

$keiraknightleycelebritymakeuplooks_thumb.jpg

İşte benim favorim. Keira Knightley..:KK69: Hem tavrına hem tarzına bayılıyorum.. Tenine uygun renkteki fondötenden sonra kahverengi göz farı kullanmış. Göz altlarına kahverengi kalem üstüne ise siyah eyeliner kullanarak gözlerini ortaya çıkarmış. Abartılı göstermeyen bir rimel pembe tonlarda allık ve ruj ile gayet hoş ve doğal bir görünüm yakalamış.

Son düzenleme:
Arada verdiğim linklere tıklayarak bizim makyaj gurularımızın sayfalarına gidebilirsiniz.:KK34: bu da benden size kıyak olsun:KK37:

Son düzenleme:
X