5 aylık evliyim hala ilişki yaşamadım çok acıyor mu?

Çok haklısın hiçte çaba sarf ediyormuş gibi görünmüyor ”korkuyorum yanaştırmıyorum“ diyor geçiyor

Kesinlikle çocuk yapma bu işler düzene girmeden asla asla zaten hamilelikti lohusalıktı cinsel hayat mahvoluyo. Güzelce alışın çocuk yapılır.

Sizde yapamıyorum yanaştıramıyorum diyorsunuz. Sayfaya yönlendiriyorlar ilgilenmiyorsunuz. Biz değil siz sorun yaşayacaksınız. Adam 1 sene 2 sene sabreder

5 aylık evliyim hala ilişki yaşamadım çok acıyor mu sanki çok acıyacak gibi yaklaştırmıyorum bile
Canım şöyle anlatayım sana ilk gece tam bir ilişkiye giremedim bende sonrasında bir olay yaşadım ameliyat oldum vs korktuğum için ilişkiye giremedim 1bucuk ayın sonunda doktorumla oturup derdimi anlattım çok kasıyordum tirtir titriyordum ve korkup yapamıyordum eşimde gerginliğimden etkilenip oda geriliyordu daha sonra doktorum bana uyuşturucu bir krem yazdı yanık merhemiymiş normalde ama acıyı azaltması için kullanılıyormuş. Bunu ilişkiden yarım saat önce sürmemi söyledi sonra dogy köpek pozisyonunda eşinle göz göze hiç gelmeden deneyin dedi eşin sana yardımcı olsun sırtına masaj yapsın seni rahatlatsın dedi hepsini denedik oldu sürekli dua ediyorum doktıruma. Gerçekten faydası oldu 3kere kremle devam ettim sonra bıraktım çok şükür

5 aylık evliyim hala ilişki yaşamadım çok acıyor mu sanki çok acıyacak gibi yaklaştırmıyorum bile
merhabalar bende 2 aylık evliyim ilk hafta bizde yapamadık çok korkuyordum sonra buradaki yayıncılardan bir uyuşturucu sprey wemcaine diye onu öğrendim kullandım hiçbir şey hissetmedim çok şükür atlattık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…