5 aylık Beta hCG?

ml1kd2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
50
2
18
Benim 5 ay önce bir ilişkin oldu benim zamanım yoktu kan verip Beta hCG baktırmaya. Ben ilişkiden 5 ay sonra ilk defa kan verdim dün verdim beta hCG 0.43 çıktı doktor negatif bu değer dedi.
Asıl sorum Beta hCG değeri belirli bir haftadan sonra düşüşe geçiyor benim merak ettiğim düşüş nasıl oluyor hamile olmayan birinin değeri gibimi düşüş oluyor benim değerim gibi 0.43 gibi değerlerdemi oluyor yoksa doğuma anına kadar yaani 9 ay boyunca pozitif mi oluyor hamile olmayan birinin değerlerinden yüksekmi oluyor? Eğer ben şuan 5 aylık gebe olsaydım Beta hCG değerim ne olurdu kesinlikle hamilelikte 5. Ayda Beta hCG kanda pozitif çıkarmı

Sıktınız artık ama :/ 50 kere açıkladık, evet pozitif çıkar, düşüşe geçmesi demek sıfırlanması demek değil

Ya 5 aylık hamile olsan farketmemen imkansız zaten. Negatif demiş doktor daha ne desin

asacam kendimi artık asaaaacaaammmm
sence 5 aylık hamile olsam tek hamilelik göstergesi hcg mi olurdu. cehalettt yarebbiiii

Benim 5 ay önce bir ilişkin oldu benim zamanım yoktu kan verip Beta hCG baktırmaya. Ben ilişkiden 5 ay sonra ilk defa kan verdim dün verdim beta hCG 0.43 çıktı doktor negatif bu değer dedi.
Asıl sorum Beta hCG değeri belirli bir haftadan sonra düşüşe geçiyor benim merak ettiğim düşüş nasıl oluyor hamile olmayan birinin değeri gibimi düşüş oluyor benim değerim gibi 0.43 gibi değerlerdemi oluyor yoksa doğuma anına kadar yaani 9 ay boyunca pozitif mi oluyor hamile olmayan birinin değerlerinden yüksekmi oluyor? Eğer ben şuan 5 aylık gebe olsaydım Beta hCG değerim ne olurdu kesinlikle hamilelikte 5. Ayda Beta hCG kanda pozitif çıkarmı
0 çıkan değerden ne ümit ettiniz anlamadım. 5 aylık beta değerini laboratuvarlar bile hesaplayamiyor. Şu değerden büyüktür işareti koyuyorlar geçiyorlar. 5 ayda 5 kere adet olmussunuzdur. Bence psikolojik destek alın. 5 ay önceki ilişkiden, 0 çıkmış sonuctan hamilelik planlamak normal degil

Merhabalar kızlar benim adetim 1 eylülde olması gerekiyordu hala olmadı gecikmemin 8. ve 12. günü negatif çıktı doktor önemli bir problemin yok bir ay daha bekle adet olmazsan gel ilaç vereyim dedi 3 yıldır korunmuyoruz adetim ilk kez böyle gecikti sizce hala ümitlenmem normalmi hamile olma ihtimalim var mı çok heyecanlandım elimde olmadan bu konuda bilgisi olanlar lütfen cevap verebilir mi acaba

X