5 aylık bebeğimle tiroid kanseri sureci çaresizligim

medd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
2
0
29
5 aylık bebegim var sadece anne sutu aliyor onu da emerek. Biberondan nefret ediyor ne kadar yöntem denediysek olmadi. Yavas yavas ek gidaya geciyoruz ama yavrum konusmayi söktü neredeyse meme diye agliyor. Bu sırada tiroid kanseri suphesiyle ameliyat oldum tiroidlerim ve etrafındaki lenflerim alindi 2 gece kaldim hastanede ama yavrum perisan oldu simdi iyi kotu evde yanindayim emziriyorum ama şimdi de pataloji sonucunu bekliyoruz. Eğer kotu cikarsa atom tedavisi alacağım ve 1 hafta izole bebegimden ayri kalacagiz nasil dayanacak nasil dayanacagiz bilmiyorum. Ne yapabilirim yaşayan bilen varsa bu sureci yardimci olursaniz ne olursa sevinirim

Korkmayın da üzmeyin de kendinizi. Bebekler süreçlere çok çabuk uyum sağlar, bakar ki siz yoksunuz babaya, ananeye, teyzeye alışır.
Ben küçücük haliyle hiç tanımadığım bakıcıya bırakıp işe gideceğim, bir şekilde geçecek bu süreçler. Kaygı etmeyin, guvendiginiz birisine emanet edin, görüntülü arayın, kamera varsa izleyin...
Geçmiş olsun, şifa diliyorum.

Allahım yardımcınız olsun acil şifalar versin inşallah arkadaşım.

Çok geçmiş olsun 💐 zorlu sürecin üstesinden gelirsin hiç şüphen olmasın atom tedavisi çok önemli mutlaka almalısın zaten oda bebeğin iyiliği için radyasyon yayılması olmasın diye hem hamilelerden hemde bebeklerden uzak durman gerekiyor normal Buda genel olarak diyorum yani her atom tedavisi alan mecburen uzak duruyor ameliyatınızı başarıyla olmuşsunuz ses tellerinizde sorun yoksa herşey geçer 🙏🏼 tanıdığım da aynı ameliyattan oldu atom aldı ama erkekti tabi yine de izole etti kendini bu sadece bir süreç ve iyi geleceğine inanıyorum sonuçlarının🙏🏼💐

Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah sonuçlarınız kötü çıkmaz 🙏🏻

5 aylık bebegim var sadece anne sutu aliyor onu da emerek. Biberondan nefret ediyor ne kadar yöntem denediysek olmadi. Yavas yavas ek gidaya geciyoruz ama yavrum konusmayi söktü neredeyse meme diye agliyor. Bu sırada tiroid kanseri suphesiyle ameliyat oldum tiroidlerim ve etrafındaki lenflerim alindi 2 gece kaldim hastanede ama yavrum perisan oldu simdi iyi kotu evde yanindayim emziriyorum ama şimdi de pataloji sonucunu bekliyoruz. Eğer kotu cikarsa atom tedavisi alacağım ve 1 hafta izole bebegimden ayri kalacagiz nasil dayanacak nasil dayanacagiz bilmiyorum. Ne yapabilirim yaşayan bilen varsa bu sureci yardimci olursaniz ne olursa sevinirim

Çok ama çok geçmiş inşallah sonucun iyi gelmiştir ve şuan çok mutlusundur
Sonucunu merak ettim nasıl çıktı
Nasıl öğrendin
Benimde biyopsi a tipi belirsiz folikiller lezyon çıkmış beklemedeyim çaresizce

Çok ama çok geçmiş inşallah sonucun iyi gelmiştir ve şuan çok mutlusundur
Sonucunu merak ettim nasıl çıktı
Nasıl öğrendin
Benimde biyopsi a tipi belirsiz folikiller lezyon çıkmış beklemedeyim çaresizce
Maalesef iyi olsun cok istedim ama pataloji sonucum tiroidde ve lenflerde kanserli hucre olduğunu söylüyor. Sol lenfler henuz belirsiz takip edilecek ama atom kesin alacagim kurul oyle karar verdi. Emzirmeyi birakmak ve sutun cekilmesi icin 5 ay civari bi surec tanidilar. Allah hepimizi beterinden korusun tabiki ama hastaliktan ziyade emzirmeyi kesmek cok zor ve ayri kalmak bebekten. Insallah sizin icin her sey yolunda gider.

Maalesef iyi olsun cok istedim ama pataloji sonucum tiroidde ve lenflerde kanserli hucre olduğunu söylüyor. Sol lenfler henuz belirsiz takip edilecek ama atom kesin alacagim kurul oyle karar verdi. Emzirmeyi birakmak ve sutun cekilmesi icin 5 ay civari bi surec tanidilar. Allah hepimizi beterinden korusun tabiki ama hastaliktan ziyade emzirmeyi kesmek cok zor ve ayri kalmak bebekten. Insallah sizin icin her sey yolunda gider.
Çok geçmiş olsun Rabbim acil şifa versin inşallah🤲🏻🤲🏻

X