5 aydır hamile kalmak

siyahiimavi

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2023
309
62
24
Arkadaşlar bir senedir evliyim yaklaşık beş aydır da bebiş düşünüyoruz. Fakat geçen hafta tatile gittiğimde adet günüm denk geleceği için adet geciktirici kullandım . Bu süre zarfında kan az geldi . Tatil bitti döndüm adet 6 gün sürdü resmen 4 gün sürerdi hep bitmek bilmedi. Ben beş aydır korunmuyorum ama hamile kalamiyorum şimdi karın ağrıları var sürekli büyük abdeste cikiyorum . Bu kadar hızlı hamile kalamam değil mi ya da önerileriniz var mı hamile kalmak için ??

Boşalmadan sonra yastıkla beklemeye gerek yok bence, sperm hızı belli ulaşabilir ise siz ayağa kalksanız bile o gideceği yere gidiyor.
Büyük abdest ile gebeliğin bağlantısı yok. Üşütmüş olabilirsiniz.
Kullandığınız ilaç hormonları da bozmuş olabilir. Kanama olmuş hamilelik olmaz.
Bu ay dilerseniz ovülasyon testi ile takip edip değerlendirin.

İnşallah önümüzdeki ay güzel haberler alırsınız ♥️♥️

Beş ay ne ki sabırlı ol stres yaparsan olmaz ben iki yıldır bekliyorum. Doktora gittiniz mi? eşin de sende herşey normal mi sorun varmı yok mu baktirdiniz mi?

Boşalmadan sonra yastıkla beklemeye gerek yok bence, sperm hızı belli ulaşabilir ise siz ayağa kalksanız bile o gideceği yere gidiyor.

İnşallah önümüzdeki ay güzel haberler alır

İnşallah önümüzdeki ay güzel haberler alırsınız ♥️♥️
İnsallah ya 🥰 ovulasyon testi hiç yapmadım deneyeceğim ama çalışıyorum aynı zamanda bakalım stres yapmak istemiyorum

X