5 ayda 36 kilo verdiren 9lu çayı içipte kilo veren var mı?

demmay

💑 ( 👶+👶) = 💙
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2007
1.843
31
40
http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-kurleri/533786-5-ayda-36-kilo-verdiren-cay-tarifi.html Burada arkadaşım başlık açmış, başlığı okuyayım dedim bir kaç defa ama bazen vaktim olmadı bazende ilk sayfalardan başlasamda , son sayfalardan ve orta sayfalardan hızlı hızlı bakayım dedim, hep soru soranları gördüm. Ben şu kadar kilo verdim diye yazana denk gelmedim. 140 sayfayı komple okuma şansımda yok. Rica ediyorum bu başlığa o çayı içip kilo verenler yazsın. Soru sormayın.... Ben neticeyi öğrenmek için açma gereği duydum. Lütfen deneyen ve kilo verenler yada deneyipte kilo veremeyenler etkilerini ve kullanma şekillerini yazarlarsa çok minnettar olurum. Yurtdışınd aolduğum için Türkiye'Den duruma göre sipariş vereceğim... :KK17:

9 tane çayı toz haline getirilip öğütülmüşlerden alma. soğal haliyle al. annem kullandı bir işe yaramadı tok bile tutmadı. kesinlikle diyet yapacaksın yapmadan o çayla veremezsin arkadaşım kolay gelsinn sana

Cevabın beni mutlu etti. Evet komşuma toz olarak geldi, ve iştahım açıldı dedi. öyle almayı kesinlikle düşünmüyorum. Ayhan Bey'De öyle tavsiye etmiyor zaten.. Diyet ve günde yarım saat egzersiz yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

canım sadece yeşil çay bile alsan yeter. ama aktardan direk yaprağını. inanılmaz metabolizmayı çalıştırıyor terletiyor(selülite de çok ii geliyor:)). bence alma bile 9 karışımı mutlaka spor diyorum sıkılaşma diyorum diyet diyorum canım :)) 58 kiloyum aç geziyorum hiç hatırlamıyorum delice yediğimii o yüzden doymadan masadan kalkmak en iisii birde bugün bir demet maydanozu blenderdan geçirip peynirle yedim vücuttan ödemi atıyor ve çooookk tok tutuyor aklına yemek bile gelmiyor dene derimm. kolay gelsinn canım :))

toplamda 8,5 kilo fazlam vardi.. ilk 4,5 kiloyu elma sirkesi kullandigim dönemde verdim.. üstelik abartmadan yedim ama rejim falanda yapmadim.. sonra durakladi kilo vermem :/ 9 lu cayi okudum burda ve bayagi aklima yatti.. bende yurtdisindaydim ve 2 aya yakin süre merakla bekledim tr ye gidip alip denemeyi.. muthis bi motivasyonla aldim ve basladim icmeye.. ama bana yaramadi sanirim.. istahim kapanacagina tam tersine acildi.. devamli bi seyler atistirirken buldum kendimi.. vermeyi birak almaktan korktum ve biraktim en sonunda.. bu hft cok grip oldum iyilesmeyi bekliyorum.. hft ya iyi olursam direk spor salonuna basliyorum.. ayrica elma sirkesi ve bal karisimini tavsiye ederim..

Teşekkürler kızlar :)

Yeşil çay içtim ama artık vücudum alıştığından mıdır nedir hiç bir etkisi olmuyor artık. İlk zamanlar çok güzel veriyordum oysa ki..

Elma sirkesi ve balıda oğluma doğum yapıp emzirmeyi bıraktıktan sonra denedim ve artık tiksindim. Elma sirkesinin kokusunu uzaktan alayım hemen midem ağzıma gelmeye başlıyor :KK43:

Son 8 kilo ne yapsam vermsem bilemedim..

Şimdi en azından sıkılaşmak için bayramdan sonra Jillian Michaels 30 Day yapacağım bakalım inşallah faydasını görürüm

Bu çayla 7 kilo verdim ama bebek düşündüğüm için eğer hamile kalmışsam bebeğe zarar veririm korkusuyla bıraktım.Şimdi masala çayına başladım.Bakalım işe yarayacak mı?

Bu çayla 7 kilo verdim ama bebek düşündüğüm için eğer hamile kalmışsam bebeğe zarar veririm korkusuyla bıraktım.Şimdi masala çayına başladım.Bakalım işe yarayacak mı?

senin yazdıklarından ekilenip almayı düşündüm ama senden başka kimsenin olumlu yorumuna denk gelmeyince de tereddüt ettim. Sipariş vereceğim. Birde bunu deneyeyim bakalım. Ağır diyet yapamıyorum hemen halsizlik ve unutkanlık başlıyor. Takviye şart bana kilo verebilmek için. TAkviye yerinede b çayı denyeceğim. İnşallah faydasını gördüğümü bende buraya yazarım. :emir_bebek:

senin yazdıklarından ekilenip almayı düşündüm ama senden başka kimsenin olumlu yorumuna denk gelmeyince de tereddüt ettim. Sipariş vereceğim. Birde bunu deneyeyim bakalım. Ağır diyet yapamıyorum hemen halsizlik ve unutkanlık başlıyor. Takviye şart bana kilo verebilmek için. TAkviye yerinede b çayı denyeceğim. İnşallah faydasını gördüğümü bende buraya yazarım. :emir_bebek:

Canım benim gibi kilo veren çok var,orta sayfaları okursan eğer.Örnek verecek olursam,haberya adlı kullanıcı bu çayla yaklaşık 10 kilo verdi.
İnşAllah faydasını görürsün canım.Güzel haberlerini bekliyorum.

Son düzenleme:
ben normal diyete 6 öğün yemeye ve spor yapmaya başlamıştım 1 hafta çok güzel gidiyordu aç kalmıyordum bile ,daha sonrasında bu çayı almaya karar verdim kilo vermemi hızlandırır diye düşünmüştüm çayı içmeye başladım içinde biberiye oldugu için acayip derecede iştahım açıldı açlıktan ölüyorum şimdi ise diyet yapamıyorum :KK43:

arkadaşımbende bu çayla zayıflayanlardanım hiçbir yan etkisini görmedim tansiyon hamilelik emzirme yoksa rahatça içebilirisn kilon fazlada olsa günde 4 öğün iç tabi her yemekten önce bide yatmadasn önce ben haziran da başladım 71 kiloydum ama metabolizmam acaip yavaş herşey yedim içtim (ki ben bunları diğer sayfad da çok belrttim )sadece abartmadan tabiki bol suiçirtiyo ve terletiyo acaip enerji veriyo şu an inanmıycaksın ama 57 58 kiloyum tartım dijital değl de ondan sabit bir kilo söyleyemyrum ama istedğm kiloya geldim neler kullandığımı bi ben bilirim ama ilk defa yiyerek zayıfladım canım kullanmanı tavsiye ederim

haberya siz çayı hazırmı aldınız yoksa kendinizmi karıştırdınız.bende denemeyi düşünüyorumda.

diyet de yapıyorum bunun yanında öyle kendi kendine yağları yakıyor diyemem ama tatlı ihtiyacını dengeliyor tok tutuyor daha ne olsun :)

ben aktardan karıstırdım bu 9 otu. ve kullanıyorum.inanamazsınız belki ama 1 haftada 2.5 kg verdim.65tim ve 62.5 oldum.dogumdan sonra bitürlü eritemedigim göbegim indi. ama 4-5 gündür içmiyordum. tekrar basladım. sipariş üzerine olanı bilmem ama aktardan saf karısım yapıp içtim ben.

keşke o kadar basit olsaydı. o zaman ye tepsi tepsi baklavlaraı iç çayları kilo alma yada zayıfle. yok öyle bir hayat sağlıklı besleneceksin. yediklerine dikkat edeceksin sporunu da yapacaksın. o zman senden sağlıklısı olmaz. öbür türlü homini yiyim 100 lü çay içsen de işe yaramaz.

toplamda 8,5 kilo fazlam vardi.. ilk 4,5 kiloyu elma sirkesi kullandigim dönemde verdim.. üstelik abartmadan yedim ama rejim falanda yapmadim.. sonra durakladi kilo vermem :/ 9 lu cayi okudum burda ve bayagi aklima yatti.. bende yurtdisindaydim ve 2 aya yakin süre merakla bekledim tr ye gidip alip denemeyi.. muthis bi motivasyonla aldim ve basladim icmeye.. ama bana yaramadi sanirim.. istahim kapanacagina tam tersine acildi.. devamli bi seyler atistirirken buldum kendimi.. vermeyi birak almaktan korktum ve biraktim en sonunda.. bu hft cok grip oldum iyilesmeyi bekliyorum.. hft ya iyi olursam direk spor salonuna basliyorum.. ayrica elma sirkesi ve bal karisimini tavsiye ederim..

elma sirkesini nasıl içtin uyguladın cnm anlatırmısın..bende bu 9 çaydan almak istiyorum ama hazır olanlardanmı yoksa aktardanmı alsam kararsızım nanoform var birde daryform var hangisi iyi acaba...birde maydanoz kürüde aayıflatıyomuş ibrahim saraçoğlunun kararsız kaldım en iyisi galiba hepsini birden yapmak :KK53:

http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-kurleri/533786-5-ayda-36-kilo-verdiren-cay-tarifi.html Burada arkadaşım başlık açmış, başlığı okuyayım dedim bir kaç defa ama bazen vaktim olmadı bazende ilk sayfalardan başlasamda , son sayfalardan ve orta sayfalardan hızlı hızlı bakayım dedim, hep soru soranları gördüm. Ben şu kadar kilo verdim diye yazana denk gelmedim. 140 sayfayı komple okuma şansımda yok. Rica ediyorum bu başlığa o çayı içip kilo verenler yazsın. Soru sormayın.... Ben neticeyi öğrenmek için açma gereği duydum. Lütfen deneyen ve kilo verenler yada deneyipte kilo veremeyenler etkilerini ve kullanma şekillerini yazarlarsa çok minnettar olurum. Yurtdışınd aolduğum için Türkiye'Den duruma göre sipariş vereceğim... :KK17:

Spor ve diyetle beraber kullanmama rağmen hiç bir işe yaramadı. Paranı ziyan etme bence

bende bu çayı kullandım aktardan poşet çay olarak aldım 40 tane vardı içinde bi paket kullandım ama sadece 1 kg verebildim ama en azından geri almadım kalıcı olarak verdim :) günde 3 kere yemeklerden yarım saat önce içtim gerçektende tokluk hissi ve enerji veriyo

kolessonun hazir posette olanlarindan aldim 1 haftadir iciyorum ondan öncesinde yogurtlu kürü yapiyordum birakdim metobolizmayi sasirtmak icin bu hafta 1 kilo verdim ondan onceki hafta durmusdu cunki kilo vermem adetinde etkisiyle..

yedim herseyi abartmadan her ögünümde maydanoz ve dereotu yedim bir kase kadar gunde 2-3 kere yaprak yesil caydan demler icerim...birde karbonatli su tuketiyorum iki gunde bir 20 dak yarim saat yuruyuse cikiyorum sonuc bu sabah ac karnina kiyafetsiz tartildim 60 cikdim 68.500 le baslamisdim programima...dene derim daha dun aksam acaba vermiyorummu suphesine dusdum kiyafetlerle filan tartildim ama vermisim bugun anladim...

asla bol bol yeme nasil olsa cay iciyorum diye inanin porsiyonlari azaltinca gidiyor kilolar haa bide asla normal yemek tabagi kullanma ben kahve fincaninin altindaki tabagi kullaniyorum olcu olarak dizginlemek icin kendimi

X