5 ay sonra eşim yarın işe başlıyo

serbet

herkesi seviyorum
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
138
0
38
merhaba kızlar ben ikebana bazı nedenlerden nickim degişti artık şerbet olarak sizlere katılacagım arkadaşlar bilen bilir bundan 5 ay önce eşim kriz dolayısıyla işten çıkarılmıştı tam 5 aydır işsizdi ve nihayet yarın işe başlıyo delikafaduldenallahın izniyle
canlarım burdan acısıyla tatlısıyla bölümünde arkadaşlar dua edelimmi diye bi konusu vardı oraya katıldım ve bir çok kişinin duasını aldım eminimki bana çevremde de dua eden insanlar vardı biliyorum ALLAHın sevgili kullarıymışızki dualarımızı kabul etti inş herkesin duası kabul olur kızlar 5 ay sonra eşimin tekrardan işe başlaması çok güzel
bu süre içinde çektigim sıkıntılar ALLAHın izniyle biticek inş bana dua eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim hihoyyyt

ınanmıyorum ya şerbet bak dualarımız nasıl da kabul oluyor... ınşallah grubumuzdaki ve KKdaki tüm kardeşlerimizin duaları kabul olur... AMıN...

Çok mutlu oldum...

Canım benim, çok mutlu oldum senin adına.
İşsizliğin hele helede bir erkeğin işsiz kalmasının ne demek olduğunu bilirim.
Güzel Allahımın siz bu günleri gösterdiğine şükürler olsun.
İnşaallah bir daha öyle günler yaşamazsınız...

hadi hayırlı olsun canım....en sıkıntılı günleriniz son 5 ay olsun inş....

Gözünüz aydın arkadaşım....Senin adına inan çok ama çok sevindim...

çok sevindim ya hadi gözün aydın kaydirigubbakcemile2

ayyyyy bana sormuştun listeye nasıl ekliycem diye şimdi hatırladım, bende şerbet kim diyorum kaydirigubbakcemile3

canım o kadar sevindim ki anlatamam Allah mutluluğunu daim etsin.

hayırlı olsun şerbetcimm Rabbim huzurunuzu mutluluğunuzu bozmasın inşallah çok sevindim böyle zor zamanda eşinin işe başlamasına

kızlar hepinize çok teşekkür ederim evet gerçekten dualarınız çok iyi geldi eşim iş buldu inş diger dua ettigimiz arkadaşlarında duaları kabul olur bu sıkıntılı günlerden inş herkes feraha çıkar gerçekten çok zor bi dönemdi okadar açıldık ki 1.2 sene kendimize gelemeyiz bügün bir beyefendi tv de daha kriz başlamadı bu hiç bişi degil dedi ALLAHım ne olcak böyle nereye gidiyo bu hayat şartları ALLAH herkese yardımcı olsun amin.

hayırlı uğurlu olsun canım...
bu kriz zamanı bir çok kişi işsiz kaldı maalesef...
tekrardan işe başlaması büyük bir nimet...
Allah diğer işsizlere de hayırlı bir iş nasip etsin inşallah..
ben de bir işsiz olarak çok iyi anlıyorum bu durumu..
çok ama çok zor bir süreç...
ınşallah çok daha iyi günler geçirmeniz dileğiyle...

hayırlı olsun çok sevindim Allah hiçbir kulunu rızıksız bırakmazmış :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…