5+4 üm kese göründü darısı kalp atışlarını duymayaa

hududlina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
53
22
Geçen hafta silik cizgiyi sormustum hatirlayanlar olur.Sali saglik ocaginda tum kan degerlerime baktirdim.Sukur hepsi guzel cikti. Beta en salı 2800 dü. Bugun 5+4 ilk muayenemi oldum. Karin ultrasonuyla kese göründü. Haftaya kalp atışı için cagirdi doktor. Insallah haftaya duyulur cok sabirsizim..Darısı isteyen herkesin başına

Hayırlı olsun. Sağlıkla ilerlesin inşallah. Darısı başımıza

ben de 5+3te görmüstüm keseyi 6+6da da kalp atısını gördük. insallah sizin de güzel ilerler her sey. çok zor sabretmekk bir de kalp atısını duyduktan sonra artık ayda bir çağırıyorlar 1 ay gecene kadar anam ağlıyor ama geciyor bir sekilde hiç stres yapmayın, keyfini çıkarın

Amin teşekkür ederimBana keseyi gosterdi filmini de aldik. Ama kese dolu mu onla ilgili bir sey demedi doktor. Pinpiriklik ya ona takildim simdi

Amin teşekkür ederimBana keseyi gosterdi filmini de aldik. Ama kese dolu mu onla ilgili bir sey demedi doktor. Pinpiriklik ya ona takildim simdi
benim de içi boş görünüyordu 5+3te. ayy hüç bunlara takılıp stres yapma. ayıla bayıla 16.haftaya geldim ben hiç keyfini çıkaramadım stresten sen çıkar bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…