4yıllık hasretime duama Allah rızası için katılmak isteyenler bakabilir mi? :(

Lice_sss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2014
5.283
9.122
meraba bayanlar 4 yıllık bebeği olmayan bir anne aday adayıyım Bu durum bu psikoloji çok zor rabbim olmayan hekese nasip etsin inşallah. Ben şuan regl dönemimde olduğumdan Meryem suresini okuyamıyorum ve ailemden çok uzağım ve açıkçası bu durumu herkese anlatamıyorum bu sebepten yakınlarımdan isteyemiyorum.Bana Meryem suresi okuyabilecek birileri elbet vardır diye açtım bu topiği.Rabbim okuyandan da okumayandan da razı olsun sizden başka yardım isteyecek kimsem de yok açıkçası.Amacım 41 kişiden Meryem suresi ve duasını toplayabilmek birini de ben kendim okuyacağım zaten.Okumak isteyen olursa bana buraya yazabilir mi ben de özelden adımı söyleyeyim tekrardan teşekkürler herkese.

Belli bir suresi var mi ?
Suan adetliyim cunku 1 hafta sonra okuyabilirim ancak.

Benimde 8 sene olmadı canım yaşayan bilir ancak bunu gerçekten 2 tane alayım.Rabbim hayırlısıyla evinizi kucagını doldursun hayırlı evlatlar versin en Kısa zamanda
canım Allah razı olsun sen beni çok iyi anlayanlardansın. Sana da adımı yazıyorum hemen özelden

Canim kalani yaz karismasin 2 tane ben aldim kizlarin aldıklarını da yaz düş

CAnım bugün yoğunum yarın sabah ezanından sonra okurum ismini yaz 1 tane meryem suresi aldım Allah tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…