4d ultrasonu yaptırmayan varmı arkadaşlar

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
716
86
kızlar ben konyada yaşıyorum şu anda, ve burda bu detaylı ultrasonu yapabilecek bi doktor yokmuş, doktorum çok istiyorsan ankaraya git dedi ve bi prof ismi verdi, maddi olarak sorunum yok gidebilirimde çok ciddi biçimde vakit sorunum var, bebeğim doğmadan az olsun yazmam gereken bi tezim ve seminerim var boğulmuş durumdayım zaten, şimdi napsam bilmiyorum ikili de üçlü de temiz çıktı ama bu down yada başka bişi olmayacağının kesin kanıtı mı, içim rahat olmayaacak sanki kızlar ya, bide siz genelde yaptırdınız bıdışın bebişini mesela izledim bende aklıma geldi, napıyım sizzce içim rahat olsun mu aranızda benim gibi yaptırmayan varmı arkadaşlar, şimdiden saolun, siz bişiler yazınca hep içim rahatlıo çünkü

canım 2li ve 3 lü testlerin normal çıkmış. yaptırmayabilirsin. zaten hiç birisi %100 sonuç vermiyo. benimde 2li ve3lü testlerim normal çıkmıştı. doktoruma sordum 4d ultrasonu sen bilirsin ister yaptır istersen yaptırmayabilirsin dedi. ben diğer ay kontrolüme gittiğimde yaptırıcam meraktan sadece. renkli renkli görmek istiyorum bebişimi.

bende henüz baktirmadim ama meraktan baktircam.. icin rahat etmiosa baktir cnm ama bencede gerek yoktur..yinede senin bilecegin bisey

canım daha benimde bakılmadı ama 5 nisanda randevum var...bakılıp bakılmayacağınıda bilmiyorum...bence için rahat olsun...doktorun kesin gerekli görse git yaptır derdi...

arkadaslar benim doktorum 3 boyutlu bakıyor hep zaten bu 4 d ye gerek varmı ya :)))

yha benim kafam karistiii , 4d ne 3d ne?? ayni deilmi bunlar 3d zaten bir resim boyutudur... 4d denildiginde kelime anlamiyla aciklarsan hislerde icine giriyo .. yani koku gibi :))))) 3d deilmidir yani 4d dediginiz.. ben 3d olarak algiladim cünkü burda 4d diye bise yok ! :KK70:

yha benim kafam karistiii , 4d ne 3d ne?? ayni deilmi bunlar 3d zaten bir resim boyutudur... 4d denildiginde kelime anlamiyla aciklarsan hislerde icine giriyo .. yani koku gibi :))))) 3d deilmidir yani 4d dediginiz.. ben 3d olarak algiladim cünkü burda 4d diye bise yok ! :KK70:

canım 3d ultrasonda görüntü alındıktan 5 dk sonra 3 boyutlu hale geliyo
4 d ise gerçek zamanlı olduğı için hem renkli doppler hem de 3d yi içinde barındırıyo. yani hareket ettiği anı anında izliyebiliyosun.yerimseniben
doktorum anlatmıştı

hmm benimki son 2 gidisimizde onu d ayapti oglum tembel tembel oturdu ma afıkır fıkırken tık yoktu :KK43:
goremedik yaniiii

bendde yaptırmadım canım benimde 2 lim 3lü testim temiz çıktı çok şükür burdada yok zaten maleseff olsaydı bebeğimi öle görmek için girmek isterdim ama napalım...

Bende Ayin 1 Ne Randevu Aldim
Sali Günü Kizimi 4 Boyutluda Görücem. Sirf Meraktan Ve Inş. Sağliklidir

valla 1 tane ultrason aletı var hem normal bakıo hemde hareketlerıne burda yok herhalde ya

ayrıntılı ultrason kesinlikle yapılmalı ama 4d ultrason farklı bişey.o bebişini renkli ve daha net görebileceğin bir ultrason.yaptırman şart değil.bende yaptırmadım.ama yaptırsamda fena olmaz.çünkü nette bakıyorum bebişler çok net gözüküyor,bende oğluşumu merak ediyorum.bakalım,kısmet.

bende oğluşumun yüzü neye benziyor diye sırf meraktan yarın için randevü aldım görcez bakalım prensimizi:) siz benim kadar büyümesini beklemeyin derim ,bebek ne kadar büyürse görüntü o kadar parçalanıyor yani tümünü almıyor,yüzünü ayrı kolunu ayrı gibi görüyormuşuz vs...

ben dün girdim 4 boyutlu ultr. ama asıl amaç zaten kontroller 4 boyutlu sadece bebeği renkli göstermek onu yaptırmak şart değil biz çok merak ediyorduk kızımızı o yüzden girdik ama çoookkk güzeldi kıısm gerçi yüzünü tam dönmedi yandan gördük çok da uğraştırdı doktoru sırtını dönmüştü bize sağa döndüm sola döndüm olmadı çıktım bişiler yedim yarım saat sonra tekrar baktık da anca yan dönmüştü :) ama nasıl tatlı bişe aynı ben :)Birde dvd verdiler hem renkli hem aynı anda hareketli izleyebiliyosun 4 boyutluda.Vakit bulursan Maddi durumun da iyiyse eğer bence git çok güzel çünkü...

X