47 bebeğim beni değil emziği istiyor sürekli ne yapa bilirim 😔

3456serseri

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
1
0
27
48 önce doğum yaptım kızıma doğum yaptığım zamanlarda emzik kullandım kısa süreli ama istemedi sonralarda meme reddi yaşadın beni emmek istemiyor ben ne olursa olsun yinede emziriyorum sürekli kilomuz güzel ama bu iki gündür hiç uyumuyor ağzını gezdiriyor beni istemiyor veriyorum emip bırakıyor tok karnı emzikte duruyor ne yapabilirim lütfen benim gibiler yazsın umarım anlata bildim

Bende de aynı durum var malesef. Çok üzülüyorum çare arıyorum ama olmuyor. Emzirmeye çalışınca çığlık çığlığa ağlıyor. Nasıl geri dönebilirim bilmiyorum

Arkadaşlar ben de çok araştırdım denemedigim şey kalmadı herkes sabır lazım zamanla dönüyor yazmış ama sabır tükeniyor gerçekten psikolojim bozulmuştu artık ama sonunda çok şükür döndük. Benim bebeğim de 42 günlük. Sarılık olduğu için doysun diye sütümü sağıp verdim. O sırada göğsümü de veriyordum ama geceleri doysun diye biberonla verdim ve birgün bı baktım ki göğsümü almıyor ne yapsam olmadı. En sonunda göğüs ucu koruyucu aldım ve onu tuttu sonra biberonu değiştirdim lansinoh aldım anne memesine daha çok benziyor diye ara ara emerken koruyucuyu çektim aldı sonra bıraktı aglatmadim zorlamadim ve artık göğsümü ilk verişte alıyor şükürler olsun ki ama ben yine de doymadigini düşünüyorum sarılığı geçene kadar biberonla vereceğim ara ara

X