46 bedenden 36 bedene başlayan yolculuk

benherhalimleiyiyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2013
300
60
Merhaba, ben buraya kayıt olalı baya süre geçti hani neredeyse forumu baştan sona iki veya üç kere okumuşumdur ama başarı öykülerini okumak beni de onlar gibi başarıya götürmüyor işte ya da bir haftada dört kilo veren birinin günlüğünü okuyunca ben de vermiş olmuyorum ne yazık ki..
Aslında baya zaman önce aklımdaydı günlük açmak ama kısmet bu güneymiş. artık kararlı ve iradeli bir şekilde yoluma gitmek istiyorum :işsiz:
Çocukluğumdan beri zayıf bir çocuk olmadım hiçbir zaman çok ince değildim ama olanlardan duyduğum veya özgüvenlerinden anladığım kadarıyla bu his güzel ve ben de artık onlar gibi olmak istiyorum :dua:
ne kadar zaman alacağını bilmiyorum ama elimden geleni yapıp başarılı olmaya çalışıcam bu sırada yanımda olmak isteyen olursa memnun olurum umarım hepimiz dilediğimiz vücuda en kısa sürede ulaşırız.
bu arada yaşım 24 boyum 1.68 ve 107.2 kiloydum bu sabah ölçüldüğümde hepimize başarılı mutluluk dolu günler diliyorum :KK52:
Bedensel ve ruhsal olarak sağlıklı olabilmenin sırrı ne geçmişin yasını tutmakta, ne de gelecekle ilgili endişe duymakta. Sağlıklı olabilmenin sırrı bilgece ve farkında olarak anda yaşamakta (Buda) :KK15:

bu arada birinci günün listesini paylaşayım hemen:
sabah nescafe 3ü1 arada (78 kal)
öğle bir yumurta bir kk peynir bir dilim ekmek (300 kal)
ara elmalı soda (120 kal)
akşam taze fasülye, yoğurt, yarım dilim ekmek (350 kal)
bir avuç çekirdek de kaçamağım oldu (150 kal) :işsiz:

yaklaşık olarak 1000 kaloride kalıyorum umarım bu şekilde bitirebilirim de aşmam daha fazla :dua:

istediğim gibi olmadı bir de fazladan kalorili içecekler içtim hayır benim acilen şu kalorili içeceklerden vazgeçip suyla yetinmeyi öğrenmem lazım zaten en iyisi ve sağlıklısı da bu. sıcak yaz günü evet serin serin içecekler iyi geliyor ama benim daha vermem gereken kilolar var

Canım Allah yardımcın olsun inşallah hedefine gelebilirsin kalorili içecekleri alma evine hani olmazsa icemezsin ya mesela çikolata falanda sakin alma almassan yemessin tekrardan başarılar canim
teşekkür ederim öneri için ama ailemle yaşadığım için pek öyle bir.şansım olmuyor benim iradeli davranıp uzak durmam lazım bakalım bugünden itibaren deniycem
sana da kolay gelsin bu arada sen de bu yolculuktaysan hayallerimize vardığımıza bu günleri iyi ki yaşamışız deriz herhalde :)

Evet canım bnde bu yoldayım bnde ailemle yaşıyorum ama mesela evdekiler aldigindada kendimi tutuyorum inan herşey senin elinde bi kafaya takarsan kendin işte sende yiyemezsin inşallah basarirsinnn
teşekkür ederim öneri için ama ailemle yaşadığım için pek öyle bir.şansım olmuyor benim iradeli davranıp uzak durmam lazım bakalım bugünden itibaren deniycem
sana da kolay gelsin bu arada sen de bu yolculuktaysan hayallerimize vardığımıza bu günleri iyi ki yaşamışız deriz herhalde :)

bugünün listesini paylaşmaya muhtemelen karakter yetmez o yüzden en iyisi bugünü es geçmek zaten regl olduğum için de dehşet şişliğim ve iştahım var :/ yarın kaldığım yerden devam

X