4444 Selati Tefriciye, kızımın üniversite sınavında Eczacılık kaznması için okuyorum.Yardımcı olurmusunuz

Trauben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2021
25
8
40
Üniversite sınavına girecek Kızım için 4444 Selati tefeciye okuyorum yardımcı olurmusunuz arkadaşlar. 6 gün kaldı yabancı uyruklu öğrenci (yös)sınavına. Hayırlısıyla İzmir Ege Üniversitesini,Eczacılık Fakültesini kazanmak istiyor hayırlısı ile. Kendim okumaya çalışıyorum. Cuma gecesi ,dün başladım 6 günde bitirmem lazım fakat yetişemicem endişesi taşıyorum. Çevremde gönüllü okumak isteyen kimse yok, zoraki okumalarınıda istemiyorum.Umarım sizler yardımcı olursunuz. Okumak isterseniz Okumaya başlamadan önce edilecek niyeti duayı net anlatırım. Allah razı olsun

Son düzenleme:
Ben yardımcı olmak isterim..
Suana kdr kac okudunuz
Ay Allah sizden razı olsun. Ümitsizleşmeye başlamıştım.Ben 501 defa okudum şimdiye kadar.İlk başlarken ve her böldüğümde tekrar başlarken öncesinde 100 defa "Estağfirullahel aziym ve etubu ileyh" diye istiğfar edip Kızım Melisa nin Yös sınavın da Ege Üniversitesinde Eczacılık fakültesini kazanması için dua ederek başlıyorum

Yeni kayıt olduğum için bu siteyi kullanmayı pek bilmiyorum. Cevap vermem biraz uğraştırdı beni :)

Allah razı olsun çok sağ olun. Okuduğunuzda okudum yazarsanız bende ona göre takip ederim. Kızım Melisa nin Yös sınavın da Ege Üniversitesinde Eczacılık fakültesini kazanması için dua ederek başlıyorum. Sizde okumadan önce böyle niyet ederseniz sevinirim

Allah razı olsun çok sağ olun. Okuduğunuzda okudum yazarsanız bende ona göre takip ederim. Kızım Melisa nin Yös sınavın da Ege Üniversitesinde Eczacılık fakültesini kazanması için dua ederek başlıyorum. Sizde okumadan önce böyle niyet ederseniz sevinirim
Tamamdır haber veririm size bitince ☺️ İnşallah kızınız yerleşir bu bölüme

Rabbim tüm hayırlı dualarımızı, dualarınızı kabul etsin inşallah.
622 adet okundu

100 tane alayım yarın okurum ins

X