4444 salati tefriciye

Sabr-Sukur-Dua

inşaallah'larımızı, çok şüküre döndür Allahim👶🤲
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
4.389
10.190
Kizlar annem 2 aydir hastanede yatio ayin 3unde oldukca riskli ameliyati var. Salati tefriciye dagitiyoruz. Bi yardim etseniz hangimizin duasi kabul olur bilemeyiz. Belki senin okudugun bi tane tefriciye anneme sifa olucak :KK51: Rabbim dermansiz dert vermesin hicbirimize. Surda hep birlikte tamamlasak:KK43:

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ðamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

Son düzenleme:
Ben de bu duayi bebek icin okumak istiyorum. Nasil okumam lazim abdest alip namaz Kılar gibi basi kapalı diz ustu mu okumam lazim

Bitirdik kizlar 4tane butun yaptik cok sukur. Annem henuz ameliyat olmadi doktor riski en aza indirdigimiz vakit yapicaz dedi. Rabbim hayirlisiyla cikmayida nasip eder insallah okunan dualarin yuzu suyu hurmetine. Cok saolun okuyan ve okumak isteyen arkadaslar Allah razi olsun

X