42. Günde yumurtlama imkanı var mı?

gencbirhanim

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2022
43
18
Hanımlar merhaba reglimin 42. Günü geciktim ve gebelik testi negatif,fakat ovulasyon testi yaptım ve iki çizgi çıktı (fotoğrafını ekledim) kasıklarımdan sesler geliyor çok hafif batma var bu yumurtlama anlamına mı gelir 42. Günde yumurtlama mümkün olur mu? Psikolojim bozuldu pko var kestiremiyorum ne zaman yumurtlama oluyor ve ha oldu mu sizce benim bugün yaşadığım ne yumurtlama mı

pcos ile herşey mümkün ben klomen içtigim halde adetin 20.günü zar zor büyümüştü yumurta. o kadar zaman sonra da olabilir bence değerlendirin zarar gelmez :)

pcos ile herşey mümkün ben klomen içtigim halde adetin 20.günü zar zor büyümüştü yumurta. o kadar zaman sonra da olabilir bence değerlendirin zarar gelmez :)
Değerlendirdim tabi ki ama bugün peçeteye ince ve küçük pembe kan geldi,gerçekten beynim yandı artık adet olacaksam ovulasyon testi böyle çıkar mı ki korkuyla wc gidiyorum

Değerlendirdim tabi ki ama bugün peçeteye ince ve küçük pembe kan geldi,gerçekten beynim yandı artık adet olacaksam ovulasyon testi böyle çıkar mı ki korkuyla wc gidiyorum
adette olabilirsin canım bende pkoluyum herşeyim düzensiz pkoda malesef herşey mümkün Allah gönlüne göre versin inşallah bende 3 yıldır bu testlerle kafayı sıyırdım artık bıraktım insan biryerden sonra umudunu kaybediyor cok yıpratıyor gerçekten bedeninde herşeye kulak verip takip etmek daha beter inanki oysa okadar rahat olunabilir ki düşünmeden etmeden hiç birşey yapmadan

Aslında bazen rahatlıyorum test bile yapmıyorum,ama illa ki anlarsınız bazen öyle özeniyorum öyle istiyorum ve çevremden o kadar hamilelik haberi alıyorum ki,kendimi yetersiz hissediyorum

Aslında bazen rahatlıyorum test bile yapmıyorum,ama illa ki anlarsınız bazen öyle özeniyorum öyle istiyorum ve çevremden o kadar hamilelik haberi alıyorum ki,kendimi yetersiz hissediyorum
Anlamazmıyım canım biliyorum cevreyi boşver ben varya çevreden neler çektim aile içi bile linçlendim düşün yanı artık saldım bu ay yeter dedim kendine gel polikistikliyim kiloluyum bi kendi özüme dönmeliyim cidden hormonlar alt üst kilo almiş başını gidiyor bide gebelik için ağlıyorum adetlerde düzensiz 3 ayda bir anca oluyorum tabiki çocuğun olmasına engel değil ama zorlaştırıyor işte ve stres dahada zorlaştırıyor bu yüzden sana öyle yazdım canım salla gitsin nasılsa olmuyor diye belki ozaman olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…