41 hamileden dua

Ezmu0810

Aselim melegimm canım kızım çok özledim
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
2.912
2.737
Arkadaşlar kuzenimin 3 yıldır çocugu olmuyor allah rızası için 41 hamile arkadaşım 3 ihlas 1 fatiha okuyabilir mi?

Okuyan herkezden allah razı olsun rabbim isteyen herkeze saglıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Kuzenimin adı:Gamze

Ben okudum canim, Allah hayirli evlat nasip etsin.

Canım meryem suresi okusun kuzenin her gün benimde olmamıştı ben hergün okudum Allah evlat nasip etti çok şükür

Ben okudum canim, Allah hayirli evlat nasip etsin.
Allah razı olsun canım rabbim kabul etsin inşallah
Canım meryem suresi okusun kuzenin her gün benimde olmamıştı ben hergün okudum Allah evlat nasip etti çok şükür
Söylerim okusun canım allah razı olsun sen okudun mu şimdi ona göre sayıcam canım
Okudum Rabbim kabul etsin en kısa zamanda güzel haberini alır insaallah
Allah razı olsun rabbim evlatlarımızı kucagımıza almayı nasip etsin inşallah

Canım ben hamile değilim şuan evladım doğdu ama aklima geldikçe gamze hanim için dua ederim

Ama lütfen kuzenin kendisi okusun meryem suresini

Birazdan namaz için abdest alacağım namaz sonrası da kuzenin için dua edeceğim canım. Rabbim hayırlısı ile en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli evlatlar versin

Ama lütfen kuzenin kendisi okusun meryem suresini
Tamma canım yarın görüşücem mutlaka söylerim çok sagol

Okudum Allah nasip etsin
Allah razı olsun

Birazdan namaz için abdest alacağım namaz sonrası da kuzenin için dua edeceğim canım. Rabbim hayırlısı ile en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli evlatlar versin
Allahım hepinizden razı olsun inşallah hayırlı bir evlat nasip eder rabbim

Ben de okudum, Rabbim kabul etsin inşallah. Hayırlısıyla tez vakitte sağlıklı bir evlat nasip olsun inşallah kuzeninize.

Ben de okudum, Rabbim kabul etsin inşallah. Hayırlısıyla tez vakitte sağlıklı bir evlat nasip olsun inşallah kuzeninize.

okudum Allahayır hayırlı evlatlar nasip etsin
Allah razı olsun kızlar rabbim evlatlarımızı sag saglim kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah kuzenimede hayırlı evlat nasip etsin çok sagolun

Okudum canim Rabbim bana 8 yil sonra nasip etti bu guzel duyguyu isteyen dileyen herkese de nasip etsin insallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…