41 hamileden ayetel kürsi ıstıyorum Allah rızası için...

ryry06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2014
13
1
38
kızlar mrb böle bısey duydum bı umut lütfen 41 hamıle 1'er adet benım için ayetel kürsi okursa bebeğim olabılırmıs Allah rızası için hamıle olanlar okuyabılırmı adımı söyleyerek...(adım yüksel)

kızlar mrb böle bısey duydum bı umut lütfen 41 hamıle 1'er adet benım için ayetel kürsi okursa bebeğim olabılırmıs Allah rızası için hamıle olanlar okuyabılırmı adımı söyleyerek...(adım yüksel)

okudum canım Allah kabul etsin amin.darısı en yakın zamanda basına insallah:KK70:

okudum rabbim en kısa zamanda sanada hayırlı sağlıklı bir bebek nasip eder inşallah.

canım hamile arkadaşıma okuttum sana niyetle ALLAH kabul etsn inşş

yarın sabah okurum sana canım hazıran annelerınde duyuru gıtmıs ınsallah yakın zamanda yeterlı sayıya ulasırsın

Okudum canım Allah en kisa zamanda versin inşallah...

Bu arada sayılarını yazda karismasin...

X