41 fetih suresi hakkında

pembeumutyildizi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2021
1.901
2.000
Merak ettiğim bişey var, 41 fetih suresine başladım. Cumartesi 1, pazar 3, pazartesi 5 okunacak şekilde devam ediyor. Bugün sabah 3 ü okudum. Şimdi 5 i okumak istiyorum ama aklıma takıldı. Bir başkası bize yardım edebilir mi ? Diyelim yarın 7 tane okumam lazım ama yarın akşam okuyamadım veyanaz okudum, çalışıyorum ve akşam 6 ya doğru geliyorum. Kalanını yetiştiremezsem mesela birinden okumasını istesem benim niyetime olur mu? Akşam ezanı okunmadan tamamlanması lazım diye biliyorum. Aslında Bugün bitirirdim pazartesinin 5 ini ama birisinin sözüne gitmem gerekti, çok yakınım, başta anne yok bana çok rica etti kıramadım. Büyüğü olarak katıldık yalnız kalmasın diye ailece. Geç geldik haliyle, diğer okumamı yaptım. Şimdi 5 e başlayacağım. Hadi bugün okudum diyelim ya yarın öbür gün başka bişey çıkarsa diye hep erteledim ama hiç nasip olmadı. Sizce başkası benim adıma okuyabilir mi eksikleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…