40 yıl sonra gelen sevgililer günü hedıyesi......çok geç geldi ama..

çedene

papatya yüreğim
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2006
1.750
16
eşimin ailesi ile pek bir samimiyetım yok aslında..

kayınvalıdem cok kahırlar cekmiş.. 5cocuk buyutmus ama kocasından gördugu ezıyet onu okadar yıpratmıs ki..

kayınpeder evde yokken karısı tv izlemesın dıye hala tvyı kılıtler.. aksamları kendı ızler eger hanımı gelırse abuk sabuk bısey acar.. öyle bır adammış.. gercı ben fazla bılmem. ama garıpler..

her neyse kayınvalıdem gecen ay aradı oğlunu.. hastayım.. baban benı dra göturmuyor.. safra kesem sancı yapıyor dayanamıyorum gıbı seyler söyledı..
gecen fenalasmıs bayılmış.. komsular goturmus hastaneye..

dun sonucu öğrendık kı kanser.. . genc kadın daha..

kayınpeder dunden berı aglıyormus.. tımsah gözyasları dedım içimden ama bugun sabah karısına bır buket cıcek yaptırmıs. sevgılıler gununu kutlamıs..

belkı de hayatında aldığı ılk çiçek.. nasılda sevınmıs hasta yatagında..

çok sevındım yaa... çok mutlu oldum... paylasmak istedım. keske herseyı zamanında doya doya yasayabılsek..
keskelerımız olmasa..

40 yıl sonra bıle olsa o çiçek ne degerlıdır şimdi....

Son düzenleme:
ayy canım yaa.oofff çok kötü oldum.kırkyıl sonra,kaybedeceğini anladıktan sonramı aklı başına gelmiş.mendebur herifin :mymeka:.çok kızgınım kusura bakma canım.böyleleri sürünecek belki ya olan yine kadına olmuş.yazık çok üzüldüm.allahım fazla acı cektirmez inş.kısacıkta olsa dilerim yaşamadığı en güzel hayatı en tatmadığı duyguları yaşar.belki çok zor koskoca hayatı bir aya sığdırmak.ama yinede bellimi olur,dilerim yaşar.
çoookk gecmiş olsun,alla açil şifalar nasip etsin.

onu hasta ve kanser ettikten sonramı aklı başına geliyor...
böyle erkeklerin yatacak yeri yok yok....:KK43:

ne yazıkki b tür erkekler çok. eşlerinin kıymetini ancak kaybettikten sonra anlıyorlar

kayınvalidenize çok çok geçmiş olsun..Rabbim acil şifalar versin inşallah...
kayınbabanızın yaptıklarını cahilliğine veriyorum,çünkü mantığım almıyor...
insan sahip olduklarının değerini, kaybetmeye yakın olduğu zaman ya da
kaybettikten sonra anlıyor gerçekten...
o bir buket çiçek önemli aslında ,içten gelen bir sevgi sözcüğü
bile yeterdi belki de ...ama keşke iş işten geçmeden bunu gerçekten anlamış olsa...
sevgiler...

Allah dan acil şifalar diliyorum.ben bu tip yaratıkları (kayınpederiniz gibi)anlayamıyorum.o seyrettiği tv den demi öğrenmemiş,hayatta ölesine ömür çürümüş çürütmüş yaratıklar,yaratıklar diyorum çünkü insan demeye dilim varmıyoryazıklar olsun..lütfen kusura bakmayın.kayınvalideniz inşallah en kısa zamanda iyileşir,eski sağlığına kavuşur.:çok üzgünüm:

geçmiş olsun çok üzüldüm kayınvalidene erkekler zaten kadının kıymetini ancak kaybedince anlıyolar kırk yılda oluyo oda işte yinede çiçek alması bile büyük bir gelişme kadın nede olsa kırk yıl umutla beklemiş

Okurken bile tüylerim diken diken oldu. Allah yine de öyle bir insandan insanca duygular görmeyi geç de olsa nasip etmiş...Acil şifalar diliyorum.
İnşallah herikisi de iyileşir...

neden insan sahip olduklarının kıymetini hele ki sevdiğinin kıymetini zamanında bilmez neden yaa
kadıncağız onca kahrı çekmiş hastalanmış zamanında el üstünde tutulsaymış
bi buket çiçek zamanında alınsaymış ne olurmuş
Allah acil şifalar versin inşallah

hihoyyyt
eşimin ailesi ile pek bir samimiyetım yok aslında..

kayınvalıdem cok kahırlar cekmiş.. 5cocuk buyutmus ama kocasından gördugu ezıyet onu okadar yıpratmıs ki..

kayınpeder evde yokken karısı tv izlemesın dıye hala tvyı kılıtler.. aksamları kendı ızler eger hanımı gelırse abuk sabuk bısey acar.. öyle bır adammış.. gercı ben fazla bılmem. ama garıpler..

her neyse kayınvalıdem gecen ay aradı oğlunu.. hastayım.. baban benı dra göturmuyor.. safra kesem sancı yapıyor dayanamıyorum gıbı seyler söyledı..
gecen fenalasmıs bayılmış.. komsular goturmus hastaneye..

dun sonucu öğrendık kı kanser.. . genc kadın daha..

kayınpeder dunden berı aglıyormus.. tımsah gözyasları dedım içimden ama bugun sabah karısına bır buket cıcek yaptırmıs. sevgılıler gununu kutlamıs..

belkı de hayatında aldığı ılk çiçek.. nasılda sevınmıs hasta yatagında..

çok sevındım yaa... çok mutlu oldum... paylasmak istedım. keske herseyı zamanında doya doya yasayabılsek..
keskelerımız olmasa..

40 yıl sonra bıle olsa o çiçek ne degerlıdır şimdi....

Ya inan çok üzüldüm arkadşım kayınvaliden için.ancak eminim ki eşinden gelen o buket hastalığa direncini arttırmıştır.malesef pek çok erkek hediye vermeyi küçültücü birşey olarak görüyor.yazık keşke daha önce verebilseydi.ama bu da birşey.ben 43 yaşındayım.ben ilgisizlik, değersizlikten dolayı 12.5 yıl sonra evliliğimi bitirdim.özel günlerde bırak çiçeği dal bile almadım.çok acı ama malesef böyle.şu ara duygusal hayatımda küçük bir kıpırtı var.yaşın geçmiş diyen olabilir.hiç umurumda değil.çünkü ben de mutlu olmak istiyorum.benim de hakkım yok mu buna.geçenlerde arkadaşımla buluştuk.daha çok birşey yok aramızda.çok sıcak da bakmıyorum henüz ama.yine de 1 gül verdi arkadaşım.ben bu yaşıma kadar ilk defa bir erkekten gül aldım biliyor musunuz. acı ama gerçek.çok mutlu oldum tabi.ancak gülü eve çanta içinde getirdim ve gardolabımın içine sakladım.16 yaşında bir oğlum var evde .tabi ki böyle birşeye asla izin vermez ama ben yine de kafam uyarsa ilişkimizi bir süre devam ettirip tanımak istiyorum.ne dersiniz.ha ilişki deyince yanlış anlamayın.anladığınızdan değil.zaten aynı şehirde değiliz,8 ayda 2. buluşmamız.msn ve tel.aracılığıyla süren bir ilişki.ama beni çok heyecanlandırıyor.ne dersiniz.fikirlerinizi önerilerinizi bekleyeceğim.

:çok üzgünüm:
yeni denk geldim canım bu konuya.
çok üzüldüm.
Allah acil şifalar versin.
böyle acı olaylarla karşılaşmadan önce yakınımızdakilerin kıymetini bilebilsek keşke...

geçmiş olsun canım.
şifa diliyorum kayınvalidene.

kayınbabanıda bu davranışından dolayıda
tebrik etmek lazım valla.
düşünebilmiş böyle birşeyi.

Yitirmeden, yitirme korkusu içine işlemeden değer bilinmez derler ya öyle birşey olmuş bu...
ama sevinmiştir kadıncağız tabi allah sifa versin umarım atlatır..

çok geçmiş olsun kayınvalidenize... geçte olsa bir buket çiçekle gelen mutluluk güzel olsa gerek....a.s.

Erkekler bazen bilmez diyoruzya romantik olmayı, ince olmayı, düşünceli olmayı.
Aslında öyle değil, hepsi herşeyi çok güzel biliyorlarda, biz kendimizi nasıl sunuyorsak ona göre davranıyorlar. Ne kadar iyi, ne kadar yumuşak yada ne kadar itaatkar olursak, o kadar eziyorlar. İyi olmanın değerinide anca böyle zamanlarda farkedebiliyorlar.
Ve biz kadınlar, ne kadar çekmişte olsak o erkekten. yaptığı tek bir hareketi tüm hayatımıza yayarak mutlu olmayı, mutlu ölmeyi başarabiliyoruz.

X