Gebeliğe Hazırlık 40 yaş üstü gebelik isteyenler beni yanliz bırakmayın

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Konu eski ama doğal yoldan hamile kalan var mı merak ettim bende 43 yaşındayım bebek istiyorum

Konu Güncel

ben bu konuyu bır kac yere daha yayacagım yaşayanlar varsa gorun yazsın meraktayım sonucları..
Her ne kadar görselde fızıken 35 gıbı gostersemde 45 yasındayım 1 oglum var 96 dogumlu..Meslegım Mımarım.
Kızımız olsaydı ne guzel olurdu sohbetı esımle konuşurken vs derken Tabıkı allah ol derse olacak..ama olabılır mı acabalarımlabır yola cıktım yolda sıze ugradım.sımdı buradayım.
Tup bebek vs dusunmuyorum dogal yolla olabılırmı dıye dusunuyorum
FHS 130 cıktı cok yuksek 5 yumurtam varmıs adetten 1.5 yıldır kesıldıgımden jınekologa gıttım bana trisequens yazdı suan kullanıyorum ostorojen yukluyor
2 gunumdeyım..
hayıt suyu aslan pencesı corek otu ballı vs küre basladım
Sigarayı bırakmam lazım bılıyorum deneyecegım..
acaba benım gıbı bırılerı varmı nasıl yol ızledıler sonuc ne oldu ..!

Teşekkurlerımle.

Konu eski ama doğal yoldan hamile kalan var mı merak ettim bende 43 yaşındayım bebek istiyorum
Merhaba 41 yaşında doğal yoldan hamile kaldım. Arkadaşım 42 yaşında tüp bebek yöntemiyle hamile kaldı. Allah tüm isteyenlerin kucağını doldursun .

Merhaba, konunun üzerinden bayağı geçmiş ama ne yaptınız, neler uyguladınız hamile kalabildiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…