40 günlük bebegim emmiyor full uyuyor

Neden böyle oluyor?

• Çünkü..

OY: 0 0,0%
  • Şu sebepten

OY: 1 100,0%

• Ankete Katılan
    1
  • Anket Kapalı .

Requinquesta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2017
1
0
35
40 günlük bebegim var. Son iki haftadir mememi reddediyor. Önceleri biraz emiyor sonra aglayarak memeyi itiyordu. Bir daha da agzina almak istemiyordu. Sebenini anlayamadik.
Şimdi de iki üç gündür gece gündüz hep uyuyor. Uyanik kaldigi zamanlarda hemen memeyi veriyorum agzina. Alir almaz uyuyakaliyor bi iki cekmede ya da daha hic cekmeden. Baslarda güzelce emiyordu. Suan meme kuvvetli ve etkin bir sekilde ememiyir. Agzinda emme hareketi yapıyor sadece hic yutkunmuyor. Sebebi ne olabilir caresizim :KK43:

Canim uzamis sariligi olabilir, zaten daha kucuk oldugu icin cenesi yoruluyodur ve sari bebek uyur uyudukca da sariligi artar malesef bu boyle bi kisir dongu benim de 3aylik melegim var Allah bagislasin bebegini..

40 günlük bebegim var. Son iki haftadir mememi reddediyor. Önceleri biraz emiyor sonra aglayarak memeyi itiyordu. Bir daha da agzina almak istemiyordu. Sebenini anlayamadik.
Şimdi de iki üç gündür gece gündüz hep uyuyor. Uyanik kaldigi zamanlarda hemen memeyi veriyorum agzina. Alir almaz uyuyakaliyor bi iki cekmede ya da daha hic cekmeden. Baslarda güzelce emiyordu. Suan meme kuvvetli ve etkin bir sekilde ememiyir. Agzinda emme hareketi yapıyor sadece hic yutkunmuyor. Sebebi ne olabilir caresizim :KK43:
sarılık olma ihtimali çok yüksek çoğu fizyolojik oluyor ama onu da atmanın yolu anne sütü o yüzden bir doktora ya da emzirme konusunda uzman ebeler var onlara başvurabilirsiniz

X