40 Gün Sonra Bitmeyen Akıntı ve İlişki

Griliiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2023
36
17
32
Doğum yapalı 48 gün oldu kanamam bitti ama hafif sarı bir akıntı oluyor bu durumda ilişki olabilir mi detaylı bir bilgi bulamadım hem dini hem sağlık açısından, konu hakkında bilgisi olan var mı?

Doğum yapalı 48 gün oldu kanamam bitti ama hafif sarı bir akıntı oluyor bu durumda ilişki olabilir mi detaylı bir bilgi bulamadım hem dini hem sağlık açısından, konu hakkında bilgisi olan var mı?
Benim de bu şekilde olmuştu komple lekemin kesilmesini beklemiştim çünkü şuan rahim toparlanmaya çalışıyor ve enfeksiyon kapmaya çok müsait

Hiç bitmeyecek gibi, uzun sürdü mü?
Benim neredeyse 2 buçuk ay sürdü diyebilirim 40 gün boyunca sürekli geldi 40 çıktı kesilir artık dedim 1 hafta kadar akıntı gibi sarı geldi sonrasında tekrar foşur foşur geldi 15 gün falanda o sürmüştü doktorum normal demişti birde ben sezaryen olmuştum

Uzun sürmüş ya Sezeryan falan farketmiyor oluyormuş.. Bana doktorum 40 gün ilişki yok demişti bilemedim şimdi..

Hamilelik, doğum, 40'ı bekle derken zaman uzadı eşler de haliyle sabırsızlanıyor daha da uzasın istemiyorum açıkçası, korku var, bir an önce bitsin gitsin
Aradan uzun zaman geçince daha keyifli geçiyor bebekten fırsat bulabilir iseniz tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…