40+3 hamilelik

narem1404

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2020
165
43
23
MErhaba 40+3 haftalık hamileyim bugün kontrole gittim nst de sancım çıkmadı ve çatı muayenesinde açılmam hiç yokmuş rahim çok yukarıdaymış ne yapmalıyım normal doğum olmaz mi doktor sadece 41. Haftaya kadar bekleriz dedi.

Helloooo 40+6da normal hiç müdehalesiz doğum yapmış biri olarak el sallıyorum:) bebeğim ve ben o kadar mutluyduk ki doğuma acele etmedk diyorum. Hiç anlamadan doğum yaptım. Açılma olmadı, nişan gelmedi, suyu 7cm açıklıktan sonra patlattılar. Yani doğum için hiç bir belirteçe ihtiyacınız yok. Vakti geldiğinde olacak. Baskı hissetmeyin. Son günleri küvette geçirin ılık ılık :)

Bir de ben o gün bir salaklık yapıp 3 adım koşmuştum otobuse yetişmek için. O 3 adımdan sonra bir şey hissettim. O an dedim salak ne koşuyorsun. Ondan sonra da doğum başladı.

Bende bugun 39+6 ya girdim. Bakalım bende de sancı felan yok. Bekliyorum. Beklemek başlarda güzel ama şimdi bi diyorum ki artık doğ bazen de korkuyorum nasıl doguracam diye sancı gelmezse suni sancı almakta pek istemiyorum ama hayırlısı bakalım hakkımızda ara ara normal ağrı giriyor bana hatta benım 36.hafta da 1cm açılmam vardı doktor kontrolünde ortaya çıktı hastanee yatırdılar beni serum felan 1 gün kaldım ve sancılarım kesildi bakalım ne olacak Hem korkuyorum gelde bakıyorum bakalım hayırlısı canım hakkımızda

Ohhh ne güzel bi Doğum hikayesi Allah’ım bizlere de nasip etse keşke sağlıkla acısız. Güzel bi şekilde doğurmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…