40+3 haftalıkken doktor sezaryana alıcakmış

açelyaakaslan

oğluşuna aşık
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
310
2
37
kızlar bısey sorcam sıze ben suan 39+0 haftalık hamıleyım doktor haftaya salı gel bı bakalım acılman varmı dıe yoksa 3 gun daha beklerız yanı haftaya cumaya kadar gelmezze sezaryana alırım dedı ozaman ben 40+3 oluyorum daha beklemesı gerekmezmı benım bıldıgım 41 haftanın sonuna kadar beklıyo doktorlar benım doktorum nıe boyle yaptı kafam karıstı napsam haftaya cumaya kadar gelmesse sezaryan olsammıkı.......kafam cok karıstı ya ınsallah sancım gelırde dogururum ozamana kadar:bbo:

cnm eger bebegin 40. haftaya kadar gelmezse bakiyorlar bebek daha iyiyse yerinde 14 güne kadar daha bekleniyor
ins. zamaninda gelir bebisin istedigin gibi bi dogum yaparsin

kızlar bısey sorcam sıze ben suan 39+0 haftalık hamıleyım doktor haftaya salı gel bı bakalım acılman varmı dıe yoksa 3 gun daha beklerız yanı haftaya cumaya kadar gelmezze sezaryana alırım dedı ozaman ben 40+3 oluyorum daha beklemesı gerekmezmı benım bıldıgım 41 haftanın sonuna kadar beklıyo doktorlar benım doktorum nıe boyle yaptı kafam karıstı napsam haftaya cumaya kadar gelmesse sezaryan olsammıkı.......kafam cok karıstı ya ınsallah sancım gelırde dogururum ozamana kadar:bbo:[/QUO

canım eğer bi sorun çıkmazsa bence normal doğumu bekle,ben kendi isteğimle sezeryan oldum 38+1de hiç bi sorunda yokken,çok pişman oldum.son ana kadar bekle bence içinde ukde oluyo sonra insanın

cnm eger bebegin 40. haftaya kadar gelmezse bakiyorlar bebek daha iyiyse yerinde 14 güne kadar daha bekleniyor
ins. zamaninda gelir bebisin istedigin gibi bi dogum yaparsin
canım ayın 6 sında 9 ayım doluyo erkek cocukları 9 ay 10 gunu buluyo dıolar yanı ayın 16 sında 9 ay 10 gunum doluyo doktora kalırsa 13 unde alcak ama ben normal dogum yapmayı cok ıstıyorum eger bı problem olmassa doktora bıraz daha beklıyelım dıcem cok sagolun kızlar ya yardımlarınınz fıkırlerınız ıcın cok tesekurler sızınle paylastıkca bıraz olsun rahatlıyorum:enbuyukkk:

benim suyum falanda tam herşeyi çok güzel diyor drum bide ayın 14 üne kadar bekleyebiliriz dedi bana demekki bi sorun olmuyor canım

canım ayın 6 sında 9 ayım doluyo erkek cocukları 9 ay 10 gunu buluyo dıolar yanı ayın 16 sında 9 ay 10 gunum doluyo doktora kalırsa 13 unde alcak ama ben normal dogum yapmayı cok ıstıyorum eger bı problem olmassa doktora bıraz daha beklıyelım dıcem cok sagolun kızlar ya yardımlarınınz fıkırlerınız ıcın cok tesekurler sızınle paylastıkca bıraz olsun rahatlıyorum:enbuyukkk:

ins. sezeryana kalmadan normal dogum yaparsin cnm
walla benimde en cok korktugum sey bu ,sanirim dogumu düsündükce bebisler gelmiyor tembellik yapiyor aklimdan cikarttim artik dogumu yoksa her gece rüyama sezeryan girer oldu kafamçokkarıştı
ins. normal dogum yapma sansinimiz olur cnm saglikla aliriz ins. hepimiz bebisleri kucagimiza :Saruboceq:

ins. sezeryana kalmadan normal dogum yaparsin cnm
walla benimde en cok korktugum sey bu ,sanirim dogumu düsündükce bebisler gelmiyor tembellik yapiyor aklimdan cikarttim artik dogumu yoksa her gece rüyama sezeryan girer oldu kafamçokkarıştı
ins. normal dogum yapma sansinimiz olur cnm saglikla aliriz ins. hepimiz bebisleri kucagimiza :Saruboceq:
inşallah canım allah hepımızın yardımcısı olsun yavrularımızı saglıklı bır sekılde kucagımıza almayı nasıp eylesın kolay dogumlar nasıp etsın inşallah.....

X