4 Yıldız Oteller - Belvista Otel / Kemer

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0

Otel Kategorisi
3 Yıldız (Yıldız sayıları Tur On9 değerlendirmesidir.)

Kemer Göynük Mevkii. Kemer Merkeze 6 km, Antalya Merkeze 36 km, Antalya Havaalanına 45 km mesafededir. Denize 250 metre(aradan yol geçiyor), Özel plaj. Plaj kum ve küçük çakıl karışıktır.

Genel Özellikler
Açık yüzme havuzu(Derinlik 1.45 cm, 566 m2), Çocuk yüzme havuzu(Derinlik 35 cm, 45m2), 1 adet açık restaurant, 1 adet kapalı restaurant, Türk hamamı, Sauna, Masaj, Fitness salonu, Güzellik merkezi, Doktor, Kuaför, Market, Kuru temizleme, Asansör, Disco, Masa tenisi, Mini club, Animasyon, Su topu, Boccia, Bebek yatağı, Mama sandalyesi, Toplantı salonu, Televizyon odası.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için: BELVİSTA OTEL
Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

Bugün itibariyle rezervasyonumuzu yaptırdık.opuyorumnanaktan
5-10 Haziran arası konaklayacağız.
Dönüşte maceramı anlatırım.
Nev kafa koş koşkaydirigubbakcemile

Sonunda döndüm kaydirigubbakcemile2
biraz dinlenem anlatacağım:icecream:
ruki rukihihoyyyt

Ben daha önce başka bir otele rezervasyon yaptırmıştım ama oradaki sorun yüzünden tatilimi Belvista' ya çevirmek durumunda kaldım. Sonra internetteki şikayet yorumlarını okuyunca çok üzüldüm ve açıkcası korktum. :sinifsinif:

Sabah vardık ve otelin konumu hoşumuza gitti. Otel önündeki esnaflar hemen bize girişi gösterdi. Kahvaltı yaparken odamız hazırdı. Açıkcası bizim oda deniz manzaralıydı lülülülülülü
turon9' dan kimse yoktu sadece xxxx tura ait çalışanlar vardı onunda sebebi bu otelde müşteri portföyünün fazla oluşu...
Yemekler gayet güzeldi. Meze ve salata çeşitleri bol, tatlılar , sıcak çikolata süper. Özellikle akşam keki, profiterol, yaş pasta, kabak köftesi.
Aşçılar, barmen, animatörler, temizlik görevliler çok iyi insanlar ve bizle çok ilgilendiler. O kadar Rus' un arasında Türk görmek onları gayet mutlu ediyordu.
Animatörler bizi gayet güzel eğlendirdiler.
Çalışanların yaş ortalaması ufak ama hepsi sıcak ve hoş sohbet insanlar.
Rus bir bayanla yaşanan bir aksiliğimizde de ısmail bizim arkamızda oldu hiçte Rus taraftarı değildi.
Fiyatlar Ruslara ayrı bize ayrı oldu ama bu bizim için avantajdı.
Animasyon zamanı gelen fotoğrafçı kim oynuyorsa onu çekiyordu ben dahil olmak üzere acayip kolbastı oynadım da hihoyyyt
Diğer fotoğrafçıylada konuşursanız sizi istediğiniz zaman çekebilir. Ben görüştüm ama verdirdiği pozlardan sonra vazgeçtim :jeyyar:
Çocuk havuzu en çok kirlenen yer. Oda çim alanın yakında oluşu ve ufaklıkların cart curt oradan oraya umursamazca girişinden kaynaklanıyor.
Ayrıca pasta istedik ertesi gün menüye koydular, yoğurt istedik ertesi gün kondu. Animasyon uzatılsın istedik aynı gece uygulandı.
Aqua sporu ise tatil zamanınız boyunca yaparsanız çok işe yarar sölemedi demeyin.
Otel sahibi ve diğer ortağın oğluyla eşimin sohbetinden sonra bazı şeylerin neden Ruslara özgü olduğu, neden ufak çalışanların olduğu gibi sebepler netlik kazandı.
400 müşteri 400 yakın çalışan 1200 kişilik yemek yiyorsa demek ki bazı şeylerden fedakarlık etmek lazım. Bir tepsi dolusu ki yaklaşık 15 bardak alıyor birayı iki kişi masasına koyup sizin su bile içemeyeceğiniz hızlılıkla bitiyor.
Otel plajı bizim kaldığımız ilk 3 gün içinde yakındı sonrasında plaj bölgesindeki yer değişince mesafe uzadı ve servis kondu.
Ben plajı tavsiye etmem sebebide deniz ve plaj güzel değil. Taşlık ve hemen derinleşiyor ve hava esintiliyse zevki yok, çocuklarda oynayamıyor.

Gün içinde aktiviteleri sıralamak gerekirse;
kahvaltı
aerobik
dart oyunu
öğle yemeği
aqua aerobik
dönüşümlü olarak su voleybolu-voleybol-
boccia
çay saati
akşam yemeği
çocuk animasyon
büyük animasyon (hergün değişik bir yarışma)
disko zamanı otel içi veya farklı bir diskoya ulaşım.

Bir kaç tavsiye tvdeki kanal sayısı fazlalaşsın. Tv odası aktif hale gelsin. Çocuk odasına devamlı ilgilenecek bir bayan konsun. Günübirlik turlarla anlaşma yapılsın yada akşamki disko turu gibi bir tur düzenlensin. Havuz kaydırağı ve çocuk parkı konulsun. Çim alanla havuz bölgesinde ayırmak için daha yüksek bir set çekilsin. O kadar güzel yemekler konmasın-tatlicadiarzu-
Güneş batarken havuza karşı sallanmak ise çok güzel. Eğer sıcak bir ortamda tatil yapmak istiyorsanız BELVıSTA size göre:asigim:

Bir kaç fotoğraf Belvista ve Antalya' dan...

Son düzenleme:
Melekle Burak'a bak ne kadarda mutlular çok hoş bir yermiş güzel vakit geçmiştir az kaldı bende geliyorum nan

paylaşımınız için teşekkürler.bizde 3-8 ağustos tarihlerine belvistaya rezervasyon yaptırdık.ama bende internetteki yorumlardan dolayı biraz korkuyordum.yazınızı okuyunca içim rahatladı.inşallah güzel bi tatil olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…