4 haftalık kese var bebek yok ve kanamam var

tutamtutam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2024
2
0
26
Merhaba arkadaşlar pembe lekelenme ve kasık ağrısıyla doktora 3 gün önce gittim. Vajinal muayene etti Gebelik kesen oluşmuş dedi. UltraBugün kırmızı epey kan geldi. Endişelenip doğum acile gittim. Doktor kese var 4 haftalık dedi ama henüz bebek oluşmamış. Her kanama düşük tehlikesidir tabiki dedi. Kesenin arkasında kanaman gözükmüyor dedi. Ne hissedeceğimi bilmiyorum. Günlerdir hep pembe kanamam vardı zaten. Ultrason kağıdımı yorumlar mısınız ? 4 haftalık için sizce normal mi bu durum ? Bebeğin henüz oluşmaması boş gebelikte olabilir mi sizce

Eklentiler

• 6D02C5BE-6ABE-4238-ABBB-F5BE33CC8293.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 17
  • 4B27F034-33D1-4B31-B1EF-A97DA8493293.jpeg
    112,8 KB · Görüntüleme: 16
Öncelikle geçmiş olsun evet kese oluşup bebeğin oluşmaması normaldir benimde 5+6 da gittim kese göründü bebek görünmedi 2 hafta somra geldi dedi henüz 2 hafta geçmedi ama kanamayla ilgili bence kadın doğum doktoruna görünmeni tekrar tavsiye ederim çünkü düşük önleyici ilaç verliyor diye biliyorum bu haftalarda verilirmi onu da tam bilmiyorum

cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim ilk jinekolojiğe gittim. O zaman pembe geliyordu hep lekelenmelerim. Bu normal yerleşme kanaması dedi. Bugünde acilde doktor benden önceki bir iki kişiye fitil vesaire yazdı düşük tehlikesi için ama bana folikasit ve omega alıp kullanmamı söyledi. Kesenin arkasında kanaman yok dedi. Yani belki şuanlık çok tehlikeli bir durum olarak görmediği için mi ilaç vermedi bilemiyorum. Ve ultrason kağıdımda 6w2d yazıyor. Yani 6 hafta 2 günlük demekmiş o ama doktora 4 haftalık dedi. Epey kafam karışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…