4 haftalık hamileyim!!!

tatlım benim.allah analı babalı büyütsün uzun ömür versin inşallah çok sevindik.teyze olucam demekkaydirigubbakcemile5.nasıl güzel olur benim kuzum kim bilir...

Tebriklerr .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh.DARISII TÜM EVLAT HASRETİ ile yanıpp tutuşan bizleree inşallahhhhihoyyyt

Tebrik ederim canıma.s. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebişini:nazar:

Teşekkür ederim arkadaşım inşallah sende hayırlısıyla dünyaya getirisin bebeğin:CüvCüv:i.Sende istanbuldasın herhalde kaç aylık seninki?Hangi hastaneye gidiyorsun acaba?Ben pek bilmiyorum istanbuldaki hastaneleri güvenilir biryer arıyorum.

hayırlı olsun canım tebrik ederim...4 haftalıkmı daha o minnacık ufacık annesini karnında büyücek sonra annesinin kucağına gelicek inşallah ay Allah yardımcımız olsun valla..bebişlerimize sağlık versin sağlıkla kavuşalım onlara..

Teşekkür ederim altunhan inşallah hepimiz için hayırlısı olur.kucağıma alıcağım günü iple çekiyorum.evet Allah hepimizin yardımcısı olsuna.s.

tebrik ederim canım inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah

tebrikler canım..rabbim sağılıklı sıhhatli ,analı babalı büyütmeyi nasip etsin..amiiinn...

X