4.haftada kanama

lotusciceki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
43
6
Kızlar herkese merhaba dört hafta bir günlük hamileyim dün gece tuvaletteyken 4 damla kanamam oldu 1 saat sonra da peçeteye gelecek kadar hafif bir lekelenme ile devam etti ama şu an durdu sabah doktora gittim yerleşme kanaması bu haftada p
Olmaz dedi daha henüz bir kez betaya baktırdım o da 112 çıkmıştı doktor iki günde bir betanın yükselişini incelemekten başka şansımız yok rahim duvarı güzel kalınlaşmış ama yorum yapabilmek için yeterli değil dedi sadece betayı bekleyecekmişiz şu an kafam çok karışık ne hissedeceğimi ne yapacağımı bilmiyorum böyle bir durum yaşayan oldu mu

Merhaba. Ben 9 haftalıkken yaşadım. Progestan başlamıştım şükür bişey olmadı. Ama sizinki daha erken ve dediği gibi beklemeniz gerek. Komşumun başına geldi. Kanaması oldu ama betası düştü bebek düştü. İnşallah yerleşme kanamasıdır. Dinlenin iş yapmayın dua edin

Yerleşme kanaması artık bu haftada olmuyormuş peki başka neden olabilir sizce doktor eğer devam etmezse dikkate almayacağız dedi

Yerleşme kanaması artık bu haftada olmuyormuş peki başka neden olabilir sizce doktor eğer devam etmezse dikkate almayacağız dedi
Yani ya düşük yapıyorsunuz yada bişey mi kaldırdınız ilaç falan mı kullandınız. Bilmiyorum inanın. Tanıdığım da iğne kullanmıştı cilt için. Hamile kaldığını bilmiyordu.

Yani ya düşük yapıyorsunuz yada bişey mi kaldırdınız ilaç falan mı kullandınız. Bilmiyorum inanın. Tanıdığım da iğne kullanmıştı cilt için. Hamile kaldığını bilmiyordu.
Dün bütün gün ayaktaydım aslında ama bunun etkileyeceğini hiç düşünmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…