4 gün gecikme hamilemiyim ?

revindell

SatanistKesenPsikopatCat
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2009
2.428
20
Kızlar merhaba,normalde doğum kontrol hapı kullanıyorum en son adet tarihim 03 ocak, bu ay haplarım 29 ocakta bitti ayrıca 27-28ocakta hap almayı unutmuştum sanki hafiften regl sancılarım olur gibi olmuştu 29 ocak pazar günü iki hapı birden aldım ve haplarım bitmiş oldu ve şu an bir haftalık aradayım..normalde 2 günü adet olurdum fakat 4 gün geçti hala bende en ufak bir belirti yok.. dün test aldım fakat negatif çıktı..

Arkadaşımda diyorki bende hap kullanıyordum test yaptırdım negatif çıktı sonra içime bir şüphe düştü kan testinde öğrendim dedi.. Sizce hamile olma ihtimalim varmı :26: pazar günü tekrar hapa başlamam lazım başlasammı yoksa bir ay beklesemmi?..

ne yapmam lazım akıl verin bana :KK25:

hiçbir korunma yöntemi kesin değildir canım tabikide doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan çok var en yakını kuzenim 2 gün unuttu sonra ikisini bir içti ama ne fayda hmiş kaldı :) bikaç gün bekleyip tekrar evde test yap yada kesin sonuç için git kan yaptır hemen çıkar....

hiçbir korunma yöntemi kesin değildir canım tabikide doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan çok var en yakını kuzenim 2 gün unuttu sonra ikisini bir içti ama ne fayda hmiş kaldı :) bikaç gün bekleyip tekrar evde test yap yada kesin sonuç için git kan yaptır hemen çıkar....

az öncede işyerinden bir arkadaşımla konuştum oda diyor havalardan soğuk ya bende olmadım yengemde olmamış daha dedi..

X