4 boyutlu ultrasyon

V

veronica

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi veronica
Arkadaşlar dört boyutlu ultrasyon cihazı her doğum doktorunda varmıdır yada şöyle söyliyim medipolde varmıdır bu cihazdan?Bilgisi olan varsa yazabilirmi

• Konu Sahibi veronica

arkadaşlar 4 boyutlu ultrason görüntüleri

• Konu Sahibi veronica
allah herşeyi öyle güzel yaratmış ki ...

• Konu Sahibi veronica
ay canlarım benim ne kadar tatlılar valla bizler şanslıyız böyle imkanlara sahip olduğumuz için bende 4d gircem ama biraz daha bekliyorum bebeğimi daha güzel görebilmek için

• Konu Sahibi veronica
ya ben bi 20. haftada girmiştim ondada hiç bişey anlamadım .süpriz olacak yaniii kime benzediği.sağlıklı olsunlarda mühim değilllll

• Konu Sahibi veronica
benimki babasına benziyo
resime çok dikkatli bakıyorum aynı babası

• Konu Sahibi veronica
allahım ne kadar güzeller yaa çok şükür rabbime bize bu güzel varlıkları armağan ettiği için

• Konu Sahibi veronica
cok guzel ya,hele biri bagdas kurup oturmus iceride oh rahati yerinde

• Konu Sahibi veronica
çok güzeller canım yaaaa
teşekkürler peylaşımın için
rabbim bizede nasip eder inşallah bu duyguyu tatmayı.....

• Konu Sahibi veronica
çok güseller ya bende pazartesi gördüm vucudunu ama yüzünü göstermedi bise neyse dr umda almış 4b ultrason bu pazartesi gittiğimde belki şansımıza görürüz:)

• Konu Sahibi veronica
bu boyutlu ultrasonlar gerçekten harika bende haftaya gidicem aradım ama en ideal görüntünün 26 ile 28 haftalık dönemde olduğunu söylediler artık haftaya burdan paylaşırım sizinle

• Konu Sahibi veronica
bende özel dr gıttım arkadaslar tavsıye ederım harıka bişey ekranda görünce bır an once doğurmak gelıyo içinizden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…