4 aylik kizimin kulagi sürekli kivriliyor

Rennie34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2015
49
12
30
merhaba herseyden önce herkesin kandili mübarek olsun 4 aylik kizim var cok sükür saglikli hersey yolunda aslinda buda büyük bi sorun degil Allahima sükürler olsun ama fikir almak icin yinede sormak istedim dogdunda kulaklari cok güzel düzdü ama kafasini cok hareket ettirdiginden kulaklari hic durmadan kivrilip kepcelesmeye basladi ne sac bandi takiyo nede baska bisey daraliyo cikartirana kadar agliyo sizce baska ne yapa bilirim fikirleriniz var mi simdiden tesekkür ederim ☺️

merhaba herseyden önce herkesin kandili mübarek olsun 4 aylik kizim var cok sükür saglikli hersey yolunda aslinda buda büyük bi sorun degil Allahima sükürler olsun ama fikir almak icin yinede sormak istedim dogdunda kulaklari cok güzel düzdü ama kafasini cok hareket ettirdiginden kulaklari hic durmadan kivrilip kepcelesmeye basladi ne sac bandi takiyo nede baska bisey daraliyo cikartirana kadar agliyo sizce baska ne yapa bilirim fikirleriniz var mi simdiden tesekkür ederim ☺️
sürekli düzelttigim halde kivrildi ve sol kulaginda kepcelesme daha cok

SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK OLSUN CANIM BEBEĞİNİ YAN TARA
sürekli düzelttigim halde kivrildi ve sol kulaginda kepcelesme daha cok
canım kandilin seninde mübarek olsun bebeğe gelince sol kulağında kepçeleşme daha çok demişşin bebeği sol tarafına daha çok yatırırsan düzelebilir birde kulaklarının üstünden bandaj takarsan da iyi olabilir

SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK OLSUN CANIM BEBEĞİNİ YAN TARA

canım kandilin seninde mübarek olsun bebeğe gelince sol kulağında kepçeleşme daha çok demişşin bebeği sol tarafına daha çok yatırırsan düzelebilir birde kulaklarının üstünden bandaj takarsan da iyi olabilir
Hepsini denedim cnm bandaji hic takmiyo iki tarafli yatiriyom ztn dogdundan beri ama kafasini cok cevirdiginden kulak geri kivrilmis hale geliyo acaba büyüdükce kikirdak sertlestikce düzelir mi

Hepsini denedim cnm bandaji hic takmiyo iki tarafli yatiriyom ztn dogdundan beri ama kafasini cok cevirdiginden kulak geri kivrilmis hale geliyo acaba büyüdükce kikirdak sertlestikce düzelir mi
canım daha 4 aylıkmış düzelir bide bebeğim yüzü zayıf ise ondanda kulaği büyük görünebilir ama bebek büyüdükçe kontrol et kulakta kepçeleşme olursa doktorada yine danış derim canım

benimkinin de bir kulağı kıvrılıyordu çok. normalmiş...saç bandı da takmadı ısrarla. ne zaman düzeldiğini bile hatırlamıyorum şimdi....büyüdükçe diğer dertlerden ona bakmaya fırsat kalmıyor galiba :) 2,5 yaşında şu an ve gayet dümdüz kulakları var. takılmayın hiç :KK66:

Mrb bebeğiniz kulakları duzeldimi acaba

Kızınıza bandana takabilirsiniz. Benim oğlum var o da yatarken hep kulağı kivrilirdi gördükçe düzelttim korkmayın öyle kalmıyor..biz de sorun olmadı yani. Ama bandana alternatif olabilir

Baya zaman geçmiş ama benim kızım da öyleydi hep sola yatardı kulakları hafif kepçe. Daha sonra düzelir mi? Sizinki düzeldi mi?

X