Çocuk Hastalıkları 4 aylık bebek

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

elifpndr

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2021
5
1
35
Merhaba 4 ay 12 günlük bebeğim var yatarken gözüme bakıyor beni veya gösterdiğim nesneyi takip ediyor elleriyle tutup ağzına götürmeye çalışıyor iki yana dönmeye başladı ama kucağa alınca gözüme bakmıyor etrafla ilgileniyor seslenince bakmıyor ama çıngırak vs şeyleri gösterince bakıyor takip ediyor sizin bebekleriniz ne durumda 2. Ayda göz kontağı kurması gerekiyormuş çok tereddüt ediyorum ilk kızımda 4 yaşında ve atipik otizm tanısı var

9 aylık yiğenlerimde öyle ismiyle bagiriyorum bakmıyor ama çingırak falan olsun ona uzamnaya calisiyorlar

Doktor kontrolünde sıkıntı çıktımı peki internetten baktığımda 7.aydan sonra adına dönüp bakar diye yazıyor

Merhaba, bebeğiniz durumu nasıl acaba, biz de aynı sorunu yaşıyoruz, delirmek üzereyim. Lütfen

Merhaba, bebeğiniz durumu nasıl acaba, biz de aynı sorunu yaşıyoruz, delirmek üzereyim. Lütfen
Merhaba biraz geç gördüm oğlum şuan adını öğrendi hatta adını 6. Ayın sonuna doğru öğrendi seslendiğimde bakıyor içinizi ferah tutun internette yazan herşey doğru çıkmıyor o dönemde etrafı keşfedip öğreniyormuş onu anladım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…