4 aylık bebek göz kontrolü

lale91

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2023
385
157
33
Merhaba, bebeğim 4 aylık göz için muayeneye götürdük doktor görme yetisi 4.00 dedi yüksekmiş 8. Ayda birdaha bakarız gelişimi geriden geldiği için de olabilir dedi eğer düzelmezse 9-10 aylarda gözlüğe başlarız dedi çok moralim bozuldu benzer durumu yaşayan düzelen var mı acaba ağlayarak çıktım hastaneden çok sinirim bozuldu herşey bizi buluyor, biz çok güzel takip ediyor bakıyor derken hiç böyle bir şey duymayı düşünmemiştim

Ben de bebeğimi götürdüm 6 aylıkken doktor eliyle sağ sol yapti herhangi bir ölçüm yapmadı ,sorun yok gibi 1 yaşında getirin tekrar dedi.4 aylık bebekte belli olurmuymus bilemedim başka doktora daha götürün .

doğduğunda yapmışlardı birde şimdi bir yaşında. erken doğduğu için 38 haftalıktı doğduğunda, 6 ay sonra gel demişti. Kendi doktoru gerek yok dedi diye gitmedim hatta. 1 yaşında 6.00 dedi doktor, yüksekmiş. Genetik dedi hatta. 6 ay sonra çağırdı, gözlüğü de söyledi. Doğduktan sonra yavaş yavaş açılıyormuş ve netleşiyormuş. Yavaş yavaş düşüyor yani. Max 5 olması gerek değer 6. Doğduğunda kalıcı bir hasarı yok ise ilerde çizdirebilir gözlerini, bana öyle yaptılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…